Šta je novo?

System Shock 2

Gorth

Slavan
Učlanjen(a)
25.11.2006
Poruke
3,360
Poena
495
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5 11400F + LC-CC-120
Matična ploča
ASRock B560M Pro4
RAM
2x8gb ddr3 3200 Patriot Viper
GPU
GTX 1060 6gb
Storage
Samsung SSD 980 512gb
PSU
Corsair CX550RGB
Mobilni telefon
Pixel 7
Pristup internetu
  1. Optički internet
Pozdrav kolege forumasi, ne videh da postoji tema za legendarnu System Shock 2 igru, pa posto sam skoro napravio jednu kolekciju modova i okacio je na moddb rekoh da ostavim i ovde :)

Spisak modova:​

Ovo je prosireni spisak (za par sitnih dodataka) vec najavljenih modifikacija koje ce Nightdive studio iskoristiti za svoju enchanced editon verziju igre. SS2 EE ce izaci kada i remake SS1, pa u medjuvremenu mozete da odigrate opet SS2, sve lepo radi, nema konflikta i kad se koristi i SCP4 i ovaj kolekcija modova igra radi bez greske i na novim sistemima.

Instalacija:

  • Snimite igru (Steam ili GOG verzija, greota je da koristite pirateriju jer igra ima da se kupi za 1-2e)
  • Skinite SS2Tool V6.1 i pecujte igru.
  • Skinite zatim SCP beta 4 i SS2 Redux i stavite neotpakovane zip fajlove u isti folder.
  • Otvorite BlueModManager koji se nalazi u folderu igre pod imenom ss2bmm (ili ga otvorite na kraju instalacije SS2Tool V6.1 pa neka vam ostane upaljen)
zatim ucitajte modove tako da SS2 Redux bude prvi (na vrhu) a SCP Beta 4 drugi (na dnu). Aktivirajte ih na activate dugme i pokrenite igru :)
 
Jedna napomena, ako zelite da koristite SS2 Redux u isto vreme kad i sjajni System Shock Infinite, moracete da obrisete jedan fajl nakon instalacije oba moda.
Dakle nakon instalacije SCP4, SS2 Redux i SS2 Infinite, obrisite hudlogs.nut koji se nalazi u instalacionom folderu igre na lokaciji ..\DMM\SS2 redux\sq_scripts\.

Kad predjete SS2 onda instalirajte i Infinite vredi svakog minuta :) (samo ekstraktujte ss infinte folder u DMM folder gde vam je igra i blue mod manager ce ga detektovati, aktivirajte sva tri moda i uzivajte)

1649419559745.png
 
može li direktno infinite da se krene?
 
može li direktno infinite da se krene?
Može ali priča priču iz drugog ugla pa nije loše odigrati prvo ss2 ako nisi igrao.
Ali mod kao sam mod kada ga snimiš pokreće se on kao glavni a ne osnovna ss2 igra.
 
igrao vise puta ss2 fantasticna igra sa sjajnom atmosferom...rado cu odigrati infinite..
 
igrao vise puta ss2 fantasticna igra sa sjajnom atmosferom...rado cu odigrati infinite..
Onda ucitas sva tri moda kao na slici iznad i samo obrisi onaj fajl da ne bi imao duple logove. Ovaj koji se brise je lepsi i noviji ali je u koliziji sa postojecim iz infinitija :)
 
Lepo sam se jutros iznenadio kad sam naleteo na clanak :D p.s. izasla je nova verzija sa jos jednim malim modom koji je dodat i koji ce biti u SS2 EE zvanicnoj verziji.
Takodje za par dana izbacujem i komplet sa unapredjenim AI protivnika, da igra bude malo izazovnija.

 
Izasla je nova verzija :) sada je kompletirano graficko unapredje svih oruzja :) Imam jos dva potencijalna moda da dodam ali trebace mi vremena da ih testiram :)
- Unapredjenje AI kod cudovista
- Dodate mape za rickenbacker koje su falile u originalnoj igri

 
Nazad
Vrh Dno