Šta je novo?

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018 (bez kvota i tipova)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Otvaranje prvenstva užas živi , solo koncert onog Robija.. stvarno sramno loše .

Na ovom SP očekujem da Engleska iznenadi , ali kao osvajača prvenstva vidim ili fra ili argentinu
 
Meni u secanju najvise maskota '90.
imam i dalje tu kutiju s praskom kod mojih, uz koji sam dobio loptu. Lopta se doduse prilicno brzo raspala na betonu...[emoji3]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Da ubedljivo najupecatljivija (najdraza) maskota 90-e.

+1 za maskotu Italija ‘90.

Italija ‘90 prvo prvenstvo kog se komplet sećam. :D
Imao sam drugara koji je tu loptu iz praška držao na tv-u. :D

Svako leto kod njega pregled svih golova iz ‘86 i ‘90 na VHS-u. Oh yeah!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakva je ovo poluprazna atmosfera na stadionu? Ono sto mi se ne svidja, poceli su da mesaju politiku ovi Rusi sa fudbalom...
 
Pa da al svetsko je...obicno je uvek bilo puno, ko god da igra.
 
Nije mi jasno sto nisu podjelili ulaznice narodu da gleda .
Egipat i Urugvaj imaju korektne odnose sa Rusima pa ne bi bilo prepirke na tribinama.
Fifu samo pare interesuju
 
Ova jajara od golmana se valja celu tekmu i baca po podu. Samo zbog ovakvih bilmeza treba uvesti efektivno igranje od 60min i stopiranje vremena svaki put kada se ne igra.

Ko je gledao od početka - lik ukrade lagano 3-4 minuta od meča.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Fantastičan golman Egipta Mohamed El-Šanavi, dve odbrane Kavaniju i pobednik u duelu jedan na jedan sa Suarezom. Posebno je bila fantastična ova druga odbrana Kavaniju, volej u rašlje, golman kao mačka.
Sada malo i sreće, sjajan slobodan udarac Kavanija, stativa [emoji846]

Himenez 1-0 za Urugvaj, ovo je čista svetska klasa za igru u vazduhu

Biće rata u ovoj grupi, Egipat opasan i ovako, a kamoli kada uđe Mo Salah.

Veliki štrumf navija za Urugvaj [emoji23]
Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Što mi milo em drago što su im zabili u 89.minutu...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
A ja prosto ne mogu da navijam za reprezentaciju u kojoj igra Luis Suarez...
 
Za kolege.[emoji3][emoji3]
ae74dab304e90c0a1de2c89075e2fdc4.jpg
 
Pa sumnjam da bi bilo gde bila ludnica i pomama za mec egipat-urugvaj osim u njihovim zemljama...

A sto da ne? Urugvaj je kvalitetna i atraktivna reprezentacija, Egypat ima Salaha. Ocekivalo se da igra Salah, pa sto ne gledati takvu utakmicu.
Ali rekao bih da je slaba posecenost zbog toga sto narod ni tamo nema novca. Treba napuniti stadione, a ljudi ako nemaju novca... isto kao i ovde. Ides tamo gde moras, ili na vece utakmice.

edit: Ali ipak je tek druga utakmica. :) Bice valjda dobro svetsko, danas gledam samo prvo poluvreme SPA-POR jer se fudbal sa ekipom redovan termin ne propusta. :)
 
Poslednja izmena:
Gledao sam meč na nekom ruskom kanalu i komentatori su negde na početku meča, koliko sam uspeo da pohvatam ruski, kometarisali cenu karata. Verovatno lokalno stanovništvo nije bilo baš zainteresovano da isprati te cene (koje ni za jednu utakmicu nisu jeftine).
Inače ovo je bio stadion na kom su napravili novu tribinu koja praktično stoji van stadiona (leva u odnosu na glavnu kameru).
 
Najpopularniji sport u Rusiji je hokej. Za te pare nisu zainteresovani da gledaju Urugvaj - Egipat ali daleko od toga da su u besparici kao mi.
 
Evo Maroko-Iran a stadion u St. Petersburgu je dobro popunjen. A utakmica nije nesto atraktivna ni po igri ni po imenima.
Ipak se ceka veceras derbi ESP-POR. :)
 
Poslednja izmena:
@ Zuba1970: Upravo to htedoh da napišem. Nema pravila, mada je St. Petersburg metropola za Jekaterinburg (daleko od toga da je to mali grad).
 
Taj film ces tesko da gledas mislim na ispadanje ESP i POR. :d
A za nase namam nikakvo ocekivanje. Kad se samo setim kakve su utakmice igrane u Brazilu pre 4 godine.
 
Poslednja izmena:
ajmo prognoze za kraj :p

Najveće nade polažem u islanđane,i želim im još više neg zadnji put

A prvaci.......francuzi,2.nemci,3.neko iz J.Amerike
 
Ja ko da sam Rus. Do sada nijedan minut fudbala nisam odgledao, nema se vremena, ne stizem od posla i treninga. Nisam od onih sto uzimaju godisnji zbog svetskog prvenstva. Cekam nase, to ne smem da propustim.
 
Jel ima neko neke dobre linkove sa prenosima,da se gleda preko neta?Po mogucstvu HD!!!:d:d
 
Au kakav pocetak. Penal je diskutabilan.
 
Taj film ces tesko da gledas mislim na ispadanje ESP i POR. :d
A za nase namam nikakvo ocekivanje. Kad se samo setim kakve su utakmice igrane u Brazilu pre 4 godine.

Ne ali je žreb bio milostiv i ima nade da neko od njih ne prođe. Uh, voleo bih više nego išta da onog "golgetera" Ronalda gledam samo u grupnoj fazi, mada poveli... :d
Naš tim u odbrani ima preko 150 godina (4 ključna defanzivca i slab golman) stvarno, šta da očekujemo od penzosa?

Po meni: 1.Brazl 2.Nemačka 3.Argentina 4.Francuska...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno