Šta je novo?

Supernova (2024)

Da li ovo znači da sve što treba da uradimo kada podnesemo zahtev za raskid ugovora je da vratimo opremu u tih 30 dana od podnošenja zahteva i ništa drugo?

Da. I da se ne zaboravi da se izmiri i taj poslednji racun koji stize obicno nakon vracanja opreme, a koji se kreira sledeceg meseca. U ovom slucaju racun za koriscenje usluga 8 dana u Martu ce biti kreiran i poslat krajem Marta ili pocetkom Aprila.
 
Ja sam uspeo da uzmem jako dobru ponudu, super plan 3 xl, dosta meseca po jedan dinar.

Prošlo leto. Uplaćujemo po 1000 dinara pa kad dodju meseci od kada se plaća, mi ćemo imati malo rasterećeniji budzet.

No, ko nije dosta meseca, puna podrška da se raskine!


I meni kada istekne ovaj ugovor, videću kako ću morati da napravim. Supernova isključivo imam zbog proklete arene.
 
Oprema se vraća tek po obustavljanju usluge, ne pre.
Mislim da je rok 7 dana po gašenju usluge.
 
Mene i to čudi, tih 8 dana u martu obračunaće po skupljoj ceni, a raskinuo je ugovor upravo zbog toga. Zašto da ih plaća? Trebalo bi da tih 8 dana u martu obračunaju po staroj ceni, u šta čisto sumnjam. Daj bože da ne obračunaju sve pretplate do isteka UO.
Ponavljam, pre nekoliko godina raskinuo sam ugovor i vratio opremu u Kopernikusu tog istog dana kad sam podneo zahtev za raskid.
 
Ima li neko iz Smedereva problem sa televizijom? U poslednjih nekoliko dana često se dešava seckanje, kočenje i nestajanje signala na određenim kanalima. Juče i danas katastrofa. Net radi dobro. Pisao im na mail, videćemo. Prvih mesec i po bilo sve ok.
 
Verovatno bi trebalo da ugrade filter ispred Move boxa.
 
Kod mene je filter rešio problem.
 
Stavili ga tamo negde oko 50. broja.
 
Broj 3 ne postoji, ne može da se odabere.
 
Pošto mi pozicije 3 nema zato pitam, ide 1, 2, 4 bože sačuvaj. A bio je na poziciji 3.
 
Meni ponisten zahtev za prekid ugovora kao nema dovoljno osnova za raskid 🙈 pa Sam morao da otvorim opet
 
Na kom si tačno paketu i šta su ti odgovorili?
 
To ti telefonom javili ili mejlom? Ako si se pozvao na član 131 ZEK-a, sledeća distanca je Ratel.
Ja danas podneo zahtev za raskid.
 
Super Plan XL2 placam 1500 rekli mi je nova cena 4799 😝 telefonom poslao Sam upit email nisu odg na pitanje obavestice me telefonom 😅
 
Jel im ima ovaj move box neko reset dugme ili slično ,od juče mi javlja neke greške ,nema kanala niti bilo kog menija(slike dole ) ..?
Može da se uradi fora sa držanjem dugmeta za paljenje dok se uštekava u struju ali mislim da to ovde nije rešenje.
Deluje po poslednjoj slici kao da treba da se aktivira uređaj. Kontaktiraj SN podršku i dostavi im slike, ako je to slučaj jedino oni to mogu da urade.

Pošto mi pozicije 3 nema zato pitam, ide 1, 2, 4 bože sačuvaj. A bio je na poziciji 3.
Sleduje povratak otpisanih :giggle:
3K.png
 
U subotu popodne sam podneo zahtev za raskid. Tip na šalteru mi kaže kako do sada nije imao praksu raskid zbog poskupljenja, i da ću plaćati penale. Rekoh, po članu 131 ZEK ne plaćam, on začuđen. Ništa, završi se to, kad danas sa broja 063 zove neka žena i nudi ispred SN da do kraja ugovora (18 meseci) plaćam staru cenu. Rekoh, gospođo, nismo na pijaci, rekli ste da podižete, ja rekao da raskidam i odmah ugovorio kod drugog operatera, tako da je to gotova stvar. Onda ništa, kaže ona, doviđenja- doviđenja. Sad čekam da istekne dvadeset i neki dan da vratim opremu, poplaćam dugovanja, pa se možda vidimo za dve godine.
 
I mene zvali malopre. Kazu ne mozete da raskinete bez penala. Ne nude da nastavim do kraja po staroj ceni. Rekoh nema veze,ja cu da cekam 29.2. pa cu da podnesem zahtev za raskid na osnovu cuvenog clana. Kaze,ne mozete. Rejoh joj a sta da ja sad odlucim da placam manje? Na kraju digoh ruke od razgovora,nije ona jadna kriva sto ne zna. Bila je stvarno ljubazna pa nisam hteo da je dalje mucim ;).
Ps. Za optiku mts-a mi odobrili pogodjene uslove bez promene cene. Za postpaid ce najverovatnije isto,posto nisam prihvatio povecanje.Pitao sam da li mogu da itplatim uredjaj i onda raskinem? Odgovorili su da mogu i onda me je covek pitao da li zelite da napisem pigovor zbog povecanja da vam odobre stare cene. Rekoh mu pisi brate ako imas vremena :). I on je bio ljubazan.
 
Ps. Za optiku mts-a mi odobrili pogodjene uslove bez promene cene. Za postpaid ce najverovatnije isto,posto nisam prihvatio povecanje.Pitao sam da li mogu da itplatim uredjaj i onda raskinem? Odgovorili su da mogu i onda me je covek pitao da li zelite da napisem pigovor zbog povecanja da vam odobre stare cene. Rekoh mu pisi brate ako imas vremena :). I on je bio ljubazan.
Kako su ti idobrili za optiku? Jesi išao u poslovnicu ili pisao mail?
 
I mene zvali malopre. Kazu ne mozete da raskinete bez penala. Ne nude da nastavim do kraja po staroj ceni. Rekoh nema veze,ja cu da cekam 29.2. pa cu da podnesem zahtev za raskid na osnovu cuvenog clana. Kaze,ne mozete. Rejoh joj a sta da ja sad odlucim da placam manje? Na kraju digoh ruke od razgovora,nije ona jadna kriva sto ne zna. Bila je stvarno ljubazna pa nisam hteo da je dalje mucim ;).
Ps. Za optiku mts-a mi odobrili pogodjene uslove bez promene cene. Za postpaid ce najverovatnije isto,posto nisam prihvatio povecanje.Pitao sam da li mogu da itplatim uredjaj i onda raskinem? Odgovorili su da mogu i onda me je covek pitao da li zelite da napisem pigovor zbog povecanja da vam odobre stare cene. Rekoh mu pisi brate ako imas vremena :). I on je bio ljubazan.
A na koje postpaid tarife dizu cene
To nisam ispratio
Hvala
 
A na koje postpaid tarife dizu cene
To nisam ispratio
Hvala
@mlax37 poslao sam im mail da me obaveste koliko ce mi kostati usluge koje imam kod njih a imam ih tri,optiku,postpaid i SN. Za svaku od usluga me je zvao poseban agent. Kad su me zvali za optiku u razgovoru sam napomenuo da hocu raskid i odmah su mi ponudili da ostane sve kako je i bilo do sad
@crveni baron na sve. Meni Omorika 12 sa 1600 i nesto ide na oko 2200. Nisam bas ispratio tacne cene.
 
Imam Super plan 2M i ugovor jos 6meseci. Malo pre zove teta da obnovim ugovor i predjem na Super plan 2L prvih 6 meseci 50%, ostalo 3700. Ja je pitam koja ce cena biti nakon poskuplhenja, kaze ta, ne menja se. Da ne ispadne da obnovim sad ugovor po ovoj ceni a posle 01.03. mi opet podignu cenu...
 
Nazad
Vrh Dno