Šta je novo?

Supernova (2024)

Malo pre gledam šta ima novo i naletim na ovu aplikaciju. Neki "Blicnet Team" programeri. Dal se nešto sprema videćemo.
 

Prilozi

  • 1000026180.jpg
    1000026180.jpg
    144.2 KB · Pregleda: 273
  • 1000026181.jpg
    1000026181.jpg
    262.6 KB · Pregleda: 134
  • 1000026184.jpg
    1000026184.jpg
    228.5 KB · Pregleda: 120
  • 1000026185.jpg
    1000026185.jpg
    164.4 KB · Pregleda: 117
  • 1000026186.jpg
    1000026186.jpg
    210.5 KB · Pregleda: 111
  • 1000026187.jpg
    1000026187.jpg
    222.6 KB · Pregleda: 104
  • 1000026188.jpg
    1000026188.jpg
    231.6 KB · Pregleda: 155
Е па сад је касно, мада нешто варира не знам шта је имао сам реално нешто преко деведесет а uploаd исти.
Ево тренутно
Чуди ме јер сам читао да неће бити повећања иако су нове цене, мада сам ја био на старом пакету 100/10 брзина.
hm zasto sad su to odradili jesi se zalio ili nesto na raskid ugovora?>
 
Da li ovde ima neko ko radi u mts ili slicna sluzba zelim da postavim par pitanja

Da li daljina smanjuje brzinu kroz Optiku?
jel ja imam 100/25 meni su rekli download ne moze vise od 100 a uploading moze takodje do 100 sad me interesuje samo da li je to istina
Ruter je 1GB protok lan kabel isto 1gb i lan kartica je 1gb pa me cisto informativno zanima
 
@PticaTrkačica
Ovo je MOVE aplikacija koju je kreirao BlicNet (sadašnja Supernova BiH) i trenutno je koriste operateri Supernova BiH, M:tel Crna Gora, M:tel Makedonija i valjda još neki...
Izgleda da će svi operateri u sklopu grupacije TS preći na ovu Move platformu.
Iskreno, aplikacija je ok, fluidnija je i brža od Move Smart App u Srbiji ali ima nedostataka (npr. EPG) a ne da trebam prebaciti na tv kanal da bih vidio EPG tog kanala itd.
 

brnatovic


Ево од малопре Повећали су ми брзину са 100/10 на 150/10. Имам суперплан 4 плави ( не знам сад како се зове) до октобра уговор. Нисам тражио прекид уговора.
 

Prilozi

  • Снимак екрана (3228).png
    Снимак екрана (3228).png
    2.5 MB · Pregleda: 146
Немам на каблу сам. Можда је утицало то што сам се жалио на прекид интернета, долазили два пута док нису решили (заменили сплитере у улазу и стану) , то је било пре недељу дана.
 
Немам на каблу сам. Можда је утицало то што сам се жалио на прекид интернета, долазили два пута док нису решили (заменили сплитере у улазу и стану) , то је било пре недељу дана.
taj paket sto ti koristis jeste 150mb kroz 10mb
na optici je mnogo vise izgleda da su promenili nesto
 
Pošto vidim da je Supernova nekim korisnicima ovde na forumu povećala brzine interneta sama, bez obraćanja korisnika i njegovog zahteva, interesuje me da li to mogu očekivati svi korisnici?
Trenutno koristim Super plan 4 crveni ( net 80/8).
 
Svim korisnicima će se promeniti paketi u skladu sa planom migracija paketa. Jedino je još uvek nedoumica da li će se nešto promeniti za korisnike koji su podneli zahtev za raskid, a dobili su uslove po starim ugovorima. Još uvek se niko nije javio da i to potvrdi.
 
Svim korisnicima će se promeniti paketi u skladu sa planom migracija paketa. Jedino je još uvek nedoumica da li će se nešto promeniti za korisnike koji su podneli zahtev za raskid, a dobili su uslove po starim ugovorima. Još uvek se niko nije javio da i to potvrdi.
OK, ne napisah gore da mi ugovor važi do avgusta ove godine...
 
Pošto vidim da je Supernova nekim korisnicima ovde na forumu povećala brzine interneta sama, bez obraćanja korisnika i njegovog zahteva, interesuje me da li to mogu očekivati svi korisnici?
Trenutno koristim Super plan 4 crveni ( net 80/8).
super plan 4 crveni vise nema koliko vidim
 
Svim korisnicima će se promeniti paketi u skladu sa planom migracija paketa. Jedino je još uvek nedoumica da li će se nešto promeniti za korisnike koji su podneli zahtev za raskid, a dobili su uslove po starim ugovorima. Još uvek se niko nije javio da i to potvrdi.
ja sam podneo zahtev za raskid pa su me zvali i posle poslali email da mi ostaje stara cena ugovora inace bi raskinuo
 
Svim korisnicima će se promeniti paketi u skladu sa planom migracija paketa. Jedino je još uvek nedoumica da li će se nešto promeniti za korisnike koji su podneli zahtev za raskid, a dobili su uslove po starim ugovorima. Još uvek se niko nije javio da i to potvrdi.
OK, ne napisah gore da mi ugovor važi do avgusta ove godine...
super plan 4 crveni vise nema koliko vidim
Pa na koji li će da me prebace ako me prebace uopšte?
 

Prilozi

  • Screenshot_20240314_164626_Drive.jpg
    Screenshot_20240314_164626_Drive.jpg
    78.9 KB · Pregleda: 146
Meni su za istu cenu dali sve TV kanale (iako ne gledam TV i imao sam samo net paket bez TV kanala 😄) i povećali brzinu..
 

Prilozi

  • IMG_20240315_002016.jpg
    IMG_20240315_002016.jpg
    334.2 KB · Pregleda: 126
xD meni nema povecanja meni su zadrzali staru cenu 2.399 za 100mb i cekam istek ugovora i menjam ih sto je puno puno je , kod yettela brat 300+mb za te pare
 
Da li ste čuli za po meni neverovatnu stvar: kod Mts je moguće vezati fiksni telefon i supernova kablovska i internet po ceni fiksnog telefona? Tako mi kaže agent iz Mts. Da li je to moguće?
 
Da li ste čuli za po meni neverovatnu stvar: kod Mts je moguće vezati fiksni telefon i supernova kablovska i internet po ceni fiksnog telefona? Tako mi kaže agent iz Mts. Da li je to moguće?
mislis da sve to placas zajedno koliko te izadje fiksni ili kako si mislio sta?
 
Da li ste čuli za po meni neverovatnu stvar: kod Mts je moguće vezati fiksni telefon i supernova kablovska i internet po ceni fiksnog telefona? Tako mi kaže agent iz Mts. Da li je to moguće?
da ako nemas nijednu uslugu ni mts ni supernovu.... onda ti daju sta je moguce
mislis da sve to placas zajedno koliko te izadje fiksni ili kako si mislio sta?
650rsd 🙈 Ako nemas nijednu uslugu tipa mts optiku ili Supernovu
 

Prilozi

  • Screenshot_20240315_135719.jpg
    Screenshot_20240315_135719.jpg
    124.7 KB · Pregleda: 95
Poslednja izmena:
650rsd 🙈 Ako nemas nijednu uslugu tipa mts optiku ili Supernovu

Управо ово су понудили женином деди и он прихватио. Мислио сам да је нека превара или да можда није добро чуо јер је старији човек.
 
Ako nemamo nijednu uslugu kod njih, ni TV, ni net, ni telefon, oni nude 650 dinara?
Šta je to, mesečno na 2 godine???
 
bitno da vas vezu i onda ce vam te usluge kroz fiksni racun telefona dostavit :D eto sva logika hahaha
 
Nazad
Vrh Dno