Šta je novo?

stylus olovcice...ipaq....gdeeeeeeeee???

  • Začetnik teme Začetnik teme loco
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

loco

Čuven
Učlanjen(a)
26.02.2003
Poruke
463
Poena
619
ne mogu nigde u gradu da nadjem stylus olovcice za ipaq-a!!!
zna li neko pouzdano dal' i gde ih ima?
 
Nazad
Vrh Dno