Šta je novo?

StyleXP i SP1

  • Začetnik teme Začetnik teme mambo
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

mambo

Čuven
Učlanjen(a)
20.05.2002
Poruke
231
Poena
619
E ovako ,tripujem da instaliram styleXP na svoj svinjdows XP sa SP1.. E na sajtu qqq.themexp.org kazu da postoje problemi sa onim starijim StyleXp-ovima i da se skine neka nova verzija koja je time trial..... Mene interesuje dali moze da sljaka ona prva verzija styla koja je mogla da se nadje na sajtu jednog od benchmarkovca i koja nije time trial ili ako vec mora da se stavi ova nova verzija jel moozda neko ima Crack za istu.... ajd brzo neke komentare.... 🙂
 
Najbolje je da koristis patchovan uxtheme.dll, trazi preko Googla verziju za SP1. Time izbegavas koriscenje StyleXP-a i ostalih programa koji sluze za promene tema a i ne opterecujes dodatno resurse racunara.
 
Deinstaliraj "Style XP" -> instaliraj SP1 -> instaliraj opet isti taj "Style XP".

Kod mene onaj stari "Style XP" radi odlično na WinXP-SP1...
 
Nazad
Vrh Dno