E ovako ,tripujem da instaliram styleXP na svoj svinjdows XP sa SP1.. E na sajtu qqq.themexp.org kazu da postoje problemi sa onim starijim StyleXp-ovima i da se skine neka nova verzija koja je time trial..... Mene interesuje dali moze da sljaka ona prva verzija styla koja je mogla da se nadje na sajtu jednog od benchmarkovca i koja nije time trial ili ako vec mora da se stavi ova nova verzija jel moozda neko ima Crack za istu.... ajd brzo neke komentare.... 🙂