Šta je novo?

Stremio

Zna li neko kako u Stremiu na Eon Boxu pustiti externe RD linkove?Kad ih otvorim u Stremiu na PC ju preko play url/magnet link ne ostaju u Continue Watching.
Ne razumem baš pitanje.
Imaš RD, tj. platio si ga?
Konfiguriši RD preko torentio addona na PC-ju.
EON box stremio i PC stremio na istom nalogu.
Klik na puzlu levo u stremiu na box-u i sync addons. Naravno, mora da bude uključen i aktivan stremio na PC-ju.

Titlove sa titlovi.com npr. možeš jedino na PC da dodaš. Skineš titl, raspakuješ i prevučeš u stremio na ekran gde si već pustio sadržaj.
Neki put mi lakše tako pa samo cast na box.

Ne znam da li si to pitao uopšte za RD, da ponovim :)
 
Ne razumem baš pitanje.
Imaš RD, tj. platio si ga?
Konfiguriši RD preko torentio addona na PC-ju.
EON box stremio i PC stremio na istom nalogu.
Klik na puzlu levo u stremiu na box-u i sync addons. Naravno, mora da bude uključen i aktivan stremio na PC-ju.

Titlove sa titlovi.com npr. možeš jedino na PC da dodaš. Skineš titl, raspakuješ i prevučeš u stremio na ekran gde si već pustio sadržaj.
Neki put mi lakše tako pa samo cast na box.

Ne znam da li si to pitao uopšte za RD, da ponovim :)
Hvala na odgovoru,ali nismo se razumeli.Nemam problema sa sinhronizacijom linkova koje sam Stremio preko addonova pronalazi,već sa linkovima koje iz Real debrida sam pejstujem u stremio na PC ju.Njih ne vidi na Eon boxu, niti ostaju u Continue watching.To su linkovi uglavnom ka domaćim filmovima koje Stremio sam ne pronalazi, a uglavnom su na domaćim forumima.Na PC ju ih Stremio otvara bez problema.Bilo bi dobro kada bi Stremio imao neki addon za RD history ,kao što imaju addonovi za Kodi.
 
To već ne znam.
Daj neki naslov da isprobamo.
Imaš opciju Discover levo u meniju.
Klikneš na movies i dole na others.
Tu su kod mene na box-u Linkovi sadržaja koje sam gledao sa rd.
image.jpg
 
Hvala na odgovoru,ali nismo se razumeli.Nemam problema sa sinhronizacijom linkova koje sam Stremio preko addonova pronalazi,već sa linkovima koje iz Real debrida sam pejstujem u stremio na PC ju.Njih ne vidi na Eon boxu, niti ostaju u Continue watching.To su linkovi uglavnom ka domaćim filmovima koje Stremio sam ne pronalazi, a uglavnom su na domaćim forumima.Na PC ju ih Stremio otvara bez problema.Bilo bi dobro kada bi Stremio imao neki addon za RD history ,kao što imaju addonovi za Kodi.
Click ≡ Discover -->Others
 
Je l' ima neki način da se na Fire Stick Stremio nabudži da radi u TV interfejsu?
 
Imam link do sadržaja na hosting servisu, konkretno uptobox npr, i na sajtu RD sam našao kako da ga downloadujem na računar, ali da li postoji mogućnost da Stremio + RD sadržaj povuče direktno sa linka i da ga pustim na TV bez downloada na računar prvo? Neki addon koji "čita" te linkove do streaming sajtova npr, nisam uspeo da iskopam nešto takvo.
 
Mislim da to još uvek ne postoji.
 
Nisam pri kompjuteru a nema stremio za ios 🙂
Probaj onaj donji link za watch da prevučeš u stremio pa cast na TV.
Crtaće inače jedino skidam i čuvam.
 
Nisam siguran na koji "donji link za watch" misliš?
Ako mora da se skine prvo, onda mi je lakše preko Plexa da pustim na tv.
 
Ono polje dole za unrestrict link. Tu mi da dva reda ako je video fajl. Prvi red download, drugi watch.
Pričam o browser-u i web strani rd. Ima tu još nekih opcija za torent ali sam zaboravio a nisam kući.
 
Aha, zvuči da bi tako moglo da radi, ali ja dobijam u tom polju samo link za download, nemam link za watch. Možda je do hosting servisa, ili načina na koji je zapakovan fajl, ovo je rar fajl.
 
Nažalost ne može za zapakovana.
Kod crtanih npr. ima prilično uptobox ili mega linkova. Nisu zapakovana.
 
Neko je prije postavio link za crtaće sa Balkana
Ako neko ima rado bi ga skinuo i postavio na Plex
 
Da to je RD cloud. Ne znam kako to "prevlačiš" pa puštaš na pc. Možda u tom slučaju koristi Stremio kao lokalni player i zato nigde nema tog sadržaja.
 
Šta je sa filmskim/serije addonima, juče sam čoveku nameštao Stremio i proradio je tek sa Torrentio addonom.
Pre nego je na kraju dodat Torrentio, sa YTS, Rar i ostalim addonima nijedan link nije izbacivao, ispada da sada samo Torrentio radi.
Pa da, u suštini Torrentio samo i radi, al on vuče sa svih tih javnih poznatih torrent stranica linkove. Yts, Rarbg,Rutor,1337x itd
 
Da to je RD cloud. Ne znam kako to "prevlačiš" pa puštaš na pc. Možda u tom slučaju koristi Stremio kao lokalni player i zato nigde nema tog sadržaja.
Pa imaš opciju play url/magnet link ( na Stremiu na PC-ju).Ali mi je čudno da ne pamti celu RD istoriju kao addonovi u Kodiju.Ili to ima veze jer je prijavljen API key-om u Torrentiu,a addonovi u Kodiju su dodati kao novi uređaji na Real Debrid sajtu?
 
Ne znam, iskreno ne koristim stremio na pc. Što se tiče hostera ta opcija ne postoji u ovom momentu, ali one torr koje keširaš na RD cloud kroz link/magnet na RD nalogu se nalaze na toj putanji što sam ostavio.
 
sinoc pustio KUM film od 9 Gb preko stremia, iako je uparen sa real debridom, kao i opticki net koristi, nisam zadovoljan, torrentio addon, nije fluidno radilo po prvi puta...
 
mogu ti reci da ima na amazonu cube odlicna cijena, razmisljam preko pesota da uzmem... je li puno bolji ?
Ja sam ga uzeo prosle godine, druge generacije, znaci ne najnoviji, pustao sam film na Stremiu od 29 giga bez RD, i ni da zastuca. Imam opticki net 200/80.
 
Nazad
Vrh Dno