Šta je novo?

Stremio

Pa sto stavljaju nesto sto je tako uzasan kvalitet, zar je bitno gledati i placati g**vno samo da bi se pohvalio nekome da sam gledao. Bolje sacekati 2-3 nedelje i eto dobre kopije a stucanje i zaglavljivanje nije mi jasno. Mozda je bafer setovan na PC prevelik za eon-box, nemam pojma koliko uopste Kaon Eon box ima memorije, shaman sigurno zna, pa posto se sinhronizuju prgrami da stavim manj baffer na PC i to ce preuzeti eon-box.
Nema RD veze sa time to sto neka kladionica kaci nebuloze cam ripove a on to nalazi na torrentu je druga stvar. I ja sma naisao na tih par idiotskih torenta. Sto rekose nije svemocan. Bitno da si namestio pa uzivaj.
 
Sta bi jos trebalo dodati, instalirao sam community addon-e, PB, rar, a kada pokrenem nesto od sadrzaja uopste mi ne izbacuje linkove?
 
Torrentio kao auto bez goriva😀
 
Izgleda vise zavisi do vozaca , goriva cini mi se ima 😁😄😉🤣
 
Nema dok ne raspretlas kesu, tako da je "plati pa klati".😉
 
Bas sinoc sam ortaku namestao Stremio (Torentio ) bez RD , pa sam zato i pisao da ima goriva al ok mozda sam ja pogresio 😁😄😉kad se plati "samo" je puno brze i "lakse"ili ti dal hoces obican ( al ipak free ) benzin ili platis turbo😁😄😉
 
Poslednja izmena:
Onaj Trakt jel treba to uopste, sad mi trazi da ponovo obnovim registraciju a ja pojma nema sta sam kucao. Pamtim samo da kad se logujes-registrujes na Trakt pita na nekom mestu jer moze da se sluzi tim tvojim podacima, nemam pojma zasto.
Ja sam stremio ubacio na Kaon eon-box, sinhronizovo sa onim na PC, sad samo palim TV, izaberem stremio i gledam nesto novo ili nastavim da gledam nesto sto sam gledo na PC, uz RD leti i 0 cache memorije to je kod mene dobitna kombinacija.
 
Onaj Trakt jel treba to uopste, sad mi trazi da ponovo obnovim registraciju a ja pojma nema sta sam kucao. Pamtim samo da kad se logujes-registrujes na Trakt pita na nekom mestu jer moze da se sluzi tim tvojim podacima, nemam pojma zasto.
Onda ti ne treba, uopste.
 
Ljudi je l ima nekog stimia koji je bas optimizovan za android tv box? Na mom boxu radi preko daljinskog ali recimo kada stopiram film, da bih ga nastavio ja moram da kliknem jednom gore, dva puta desno da bi se highlightovala opcija neka na ekranu
 
Koji box imas?
 
Onda ti ne treba, uopste.
Trakt smara, nema deinstalacije, add-on nije instaliran a on i dalje smara sa porukom, jedan deo je u setting i smara da treba da obnovim utentifikaciju svaki puta kad startuje stremio. Koliko ja kapiram jedan deo Trakt je sastavni deo stremia.
 
Uh ne secam se oznake, neki mecool, android tv box je u pitanju,ne obicni android box
 
Trakt smara, nema deinstalacije, add-on nije instaliran a on i dalje smara sa porukom, jedan deo je u setting i smara da treba da obnovim utentifikaciju svaki puta kad startuje stremio. Koliko ja kapiram jedan deo Trakt je sastavni deo stremia.
Na kom uredjaju? Denistaliras na telefonu, a na android tv samo sinhronizujes addone.
Uh ne secam se oznake, neki mecool, android tv box je u pitanju,ne obicni android box
ima Stremio bas za android tv, odes na njihovu stranicu za download i skrolujes skoro do dna
Jesi ti bese kacio z aimdb wathlist addon koji radi? Ima li nesto po tom pitanju da znas posto ne radi vec neko vreme...
Video sam da ne radi, ali nisam imao vremena da se zanimam sa tim.
 

Prilozi

  • Screenshot_20221224-214725_Chrome.jpg
    Screenshot_20221224-214725_Chrome.jpg
    41 KB · Pregleda: 4
Poslednja izmena:
@Torrente,
Smara me na PC tu je instaliran stremio u svakom linuxu kojeg imam i u win 10. Takodjer, instaliran je na Kaon eon-box i tu ne smara. Kad odem na taj trakt on trazi user name i pass, nemam pojma sta sam stavio, sad tu prodaju pricu na trakt stranici moras da se upises da bi ti stremio radio. Zar moram da opet iz kolekcje e-mailova vadim neki i da mu smisljam password, ili treba da upisem stremio e-mail i pass, dosadilo vise svi za najmanju glupost traze da im se logujes na stranicu pa ih posle ishakuju i passwordi i emailovi prodaju se na kilo. Nije mi jasno koji klinac su ga uvezali sa stremio i ispade da je sastavni deo stremio programa.
 
@Torrente,
Smara me na PC tu je instaliran stremio u svakom linuxu kojeg imam i u win 10. Takodjer, instaliran je na Kaon eon-box i tu ne smara. Kad odem na taj trakt on trazi user name i pass, nemam pojma sta sam stavio, sad tu prodaju pricu na trakt stranici moras da se upises da bi ti stremio radio. Zar moram da opet iz kolekcje e-mailova vadim neki i da mu smisljam password, ili treba da upisem stremio e-mail i pass, dosadilo vise svi za najmanju glupost traze da im se logujes na stranicu pa ih posle ishakuju i passwordi i emailovi prodaju se na kilo. Nije mi jasno koji klinac su ga uvezali sa stremio i ispade da je sastavni deo stremio programa.
Mislim da treba na traktu da pravis nalog, nezavisno od stremia.
 
Taj sa sajta sam i skinuo i lose bas radi. Ali to je bilo pre 2godine sigurno
 
Uh ne secam se oznake, neki mecool, android tv box je u pitanju,ne obicni android box
Skines ga onda iz prodavnice. Ja imam 4android tv boxa i normalno sam skinuo iz prodavnice. Ili skini sa njihove stranice kao sto kolega rece.
 
Skini sada verziju sa sajta 1.5.7, meni radi bez problema
Meni za Arch nudi verziju 4.4.159-1 ako mislis na sam program
Trakt sam ponovo setovo, malo se priseco pa ubo login name pa onda izbrao da sam zaboravio pass, setovo nov pass i ad sve lepo zapisao
 
Jel ima neko rešenje za titlove da rade ko svet... Titlovi.com v1 ne postoje, v2 sam instalirao sa github uputstva ali nešto neće da radi... Može li pomoć oko toga? Gde, šta i kako da bi radilo.. Pre je šljakalo v1.0 ali to više ne postoji bar ja ne nalazim...
 
Vrh Dno