Šta je novo?

Storage device manager

ateq

Cenjen
Učlanjen(a)
11.05.2009
Poruke
128
Poena
169
Storage device manager mi ne radi kako treba. Možda samo ja ne radim nešto kako treba. U glavnom šta god da radim,neće da mi prihvati promene. Ni permission ni mount...ne znam sta ne radim dobro. Ili ako znate neki drugi način da bude read and write ntfs particija...?
Svaka pomoć ili sugestija dobrodošla! :)
 
Ubuntu 12.04 storage PySDM tojest PyGTK based version...
 
PySDM ne radi bas najbolje. Vrati podesavanja na defaults pa probaj opet da setujes.
 
A šta u tom slučaju preporučujete koji program?
 
Ne znam da li ima jos nekog slicne namene, ja sam ga koristio ranije da postavim auto mount. Mozes ili preko njega ili rucno iz fstab. Znam samo da mi je zeznuo dozvole za pisanje, cak i ako je u podesavanjima sve OK, odnosno sve dozvoljeno. Par puta sam vracao na defaults i setovao opet dok nije proradilo. U ostalom, u startu bi trebalo da imas sve dozvole, i za NTFS particije. Probaj prvo da vratis na defaults, pa setujes opet.
 
U početku sam imao samo mi je wright dozvola nedostajala,a odkako sam :type: ovaj manager nema...sve je nestalo! :/ Ovako ću se već snaći verovatno. Hvala vam u svakom slučaju! :)
 
e da...ako ste mislili manualno na sudo mount -a...neće...možda sam :smash: sa managerom :S:
 
Nazad
Vrh Dno