Šta je novo?

Stereo ozvucenje. Gde i sta u NS?

Učlanjen(a)
05.12.2004
Poruke
895
Poena
320
Dakle resio sam na sibnem ovo kinesko djubre koje imam i da pazarim 2 zvucnika 40W-80W i odgovarajuce pojacalo za njih. E sad posto se ni malo ne razumem u ozvucenje otvoren sam za sve savete osim za ozvucenja tipa 5.1 ,7.1 100.1.
Nameravam da se drzim u okviru od 200-250 evra i da kupim nesto sto ce da traje.
Slusam vas audiofili :d
 
Audio Plus (predstavnistvo 4audio-a) u ulici Laze Kostica.
 
Za 200-250e u gore pomenute radnje mozes da udjes kazes "Dobar Dan" pa odmah zatim i "Dovidjenja"...Salu na stranu ali mislim za te pare da nadjes pojacalo i zvucnike i da je kvalitetno i da ce da traje vrlo tesko...Eventualno da pogledas malo po oglasima nesto polovno pa uz malo srece da pazaris nesto ocuvano...Druga varijanta je da povecas malo budzet pa onda moze nesto i novo da se iskombinuje...
 
kao sto su ti i drugi rekli, 200e ti je minimum za neko pojacalo koje iole valja. Bolje uzmi neke aktivne zvucnike, tipa neki altec 2.1 (stereo je samo sto ima sub woofer to je onaj ".1" ) uzmes to i neces pogresiti, bar ne za te pare.
 
Mozes pogledati u ulici Sv.Miletica gde je ranije bio Johann. Tamo bi trebalo da su momci otvorili audio radnju (ne znam kako se zovu ali rade i predstavnistvo za Wharfedale).
 
Nazad
Vrh Dno