Šta je novo?

SteelSeries Arctis 1

Strahinja334422

Zapažen
Učlanjen(a)
25.07.2022
Poruke
7
Poena
12
Imam problem mikrofon mi ne radi na slusalicama steelseries Arctis 1 i sada nzm sta da radim pokusao sam sve i
ne znam gde mogu dakupim nov mikrofon za ove slusalice i ne znam nekog ko moze to da popravi ako moze neko da neka mi odgovori
hvaala.
I posto sam video da ima na aliexpressu i steelseries sajtu da li steelseries salje sa srbiju?
i da li je aliexpress bezbedan.
 

Prilozi

  • arc.png
    arc.png
    164.8 KB · Pregleda: 8
  • download (1).jpg
    download (1).jpg
    5.8 KB · Pregleda: 8
Probaj na https://drop.com . Gledao sam jednu recenziju, ali sada na mogu da je pronađem. To konektori - bananice su standardni.
 
jako su male sanse da je mikrofon neispravan, veca verovatnoca da kabl negde gubi kontakt u slusalicama...
 
Da ne mogu mehanički da se otvore. Mnogu proizvodi su napravljeni za jednokratnu upotrebu. To što se kod nas popravlja sve i svašta je samo dokaz naše snalažljivosti.

Ja recimo volim da recikliram stvari

 
Da ne mogu mehanički da se otvore. Mnogu proizvodi su napravljeni za jednokratnu upotrebu. To što se kod nas popravlja sve i svašta je samo dokaz naše snalažljivosti.

Ja recimo volim da recikliram stvari

pa ja mislim da je to mikrofona vise puta su mi slusalice padale na tu stranu gde je mikrofon i ja mislim da je i sam mikrofon stradao slusalice perfektan zvuk imaju pa zato bih ih ja rado popravio ali ovaj mikrofon sto ste mi vi poslali mislim da je bas solidan samo ceka modgovor na dropovom sajtu da li mogu da moje slusalice i to je to a i postarina 15 dolara ali u redu kod nas nemam gde da ig kupim da ko da je to u redu.
 
pre kupovine, probaj da poraviš. I ja mislim da se samo odlemila neka žica. Znam ljude sa drugog foruma koji su kompletno menjali ožičenje na slušalicama. Ima nas raznih. Odgledaj ovaj video, isti modle lušalica kao tvoj

 
Nazad
Vrh Dno