Maksim Gorki
Slavan
- Učlanjen(a)
- 23.08.2007
- Poruke
- 194
- Poena
- 320
Pozdrav...
Zna li neko neku korektnu radnju koja radi zamenu staro za novo (ili otkupljuje komponente)??? E sada posto nema reklamiranja, moze i na pm...
Hvala svima
Zna li neko neku korektnu radnju koja radi zamenu staro za novo (ili otkupljuje komponente)??? E sada posto nema reklamiranja, moze i na pm...
Hvala svima
Poslednja izmena od urednika: