Šta je novo?

Stare igre za stari pc!

megas

Slavan
Učlanjen(a)
09.03.2008
Poruke
324
Poena
320
Pozz potrebni su mi nazivi starih igara za stari pc koje bi mogle da se igraju na konfi
neki pentium 3

2x256mb ram
1,7 athlon
9250 radeon
Znam da moze mafia.To je bila dobra igra.Pa vi predlozite josh!Svi zanrovi a opet najvise se igra pucacina !Hvala
 
Max Payne, System Shock 2, Diablo II...
 
da Max Payne i need for speed hot pursuit,Call of Duty 2 -stari hitman to dajte jos!!!
 
Deus X
CombarArms, ako ti prija online igranje, malo vrlo malo zahteva
Baldurs Gate, Icewind Dale...
SWAT 4 moze, imam takvu masinu
ako se setim jos nesto, javim
 
Urban chaos,brothers in arms,nox,red alert
 
Age of Empires II, Warcraft III, GTA III, MOHAA, CoD, Beyond Good and Evil, PoP SoT i WW...
 
Poslednja izmena:
Return to Castle Wolfenstein.
Obavezno gradivo.:D


:wave:
 
Colin 2, 3... možda i 4... LFS, rFactor... Giants...
 
jedi knight 2 - jedi outcast
grim fandango
undying
 
EE, daaa,
Jedi Academy, to ne smes zaobici, a radi ko bombonica
@Bane R: sad si me podsetio za Giants, ako je to ono sto mislim, cikice vanzemaljci, padnu na neku planetu etc etc a tam o ogromna kreatura i ostatak price...
 
Giants Citizen Kabuto...

Igra je sastavljena od tri poglavlja. U prvom vodiš neke oklopljene marince i tad je klasična akcija (da ne kažem avantura) iz trećeg lica. Drugi deo vodiš neku ribu, tad ima elemente rpg (mada je sve jednostavno) i u trećem poglavlju vodiš ogromnom džina i ideš okolo i razbijaš.

Igra je šaljiva i opuštena... odvija se po danu na velikim ostrvima što se meni veoma sviđa (jer teško gutam mračne, klaustrofobične igre) i što je najbitnije nije linearna. Nije teška, ali daleko od toga da je dečja igra. Prosto drži kao dobar film :).
 
No One Lives Forever 2! Nenadmašna pucačina. Zatim tu je i Hitman 2. I po meni i danas neprevaziđena vožnja od pre deceniju: Re-Volt!
 
Zapravo, po meni, ima još jedna bolja vožnja takvog potpuno arkadnog tipa, ali nemam pojma kako se zove. S vremena na vreme mi padne na pamet. Slična je Wipeoutu (takav koncept izvođenja i staza), jedino što se vozila kreću po zemlji... Znam da mi je bila prilično zanimljiva.
 
Zapravo, po meni, ima još jedna bolja vožnja takvog potpuno arkadnog tipa, ali nemam pojma kako se zove. S vremena na vreme mi padne na pamet. Slična je Wipeoutu (takav koncept izvođenja i staza), jedino što se vozila kreću po zemlji... Znam da mi je bila prilično zanimljiva.

Star Wars Episode I: Racer ?
 
The Suffering
 
Generals, NFSU I i II, Mislim da moze i BF: Vietnam...
 
Rainbow Six: Raven Shield
Rainbow Six: Athena Sword
Return to Castle Wolfenstain
Max Payne
Medal of Honor: Allied Assault
Call of Duty 1/United Offensive
Call of Duty 2
Project I.G.I
Project I.G.I 2

(sve krem ;) )
 
Poslednja izmena:
Izgleda da jeste.... davno je bilo :).
 
TES - (S)Morrowind
KOTOR 1/2
VTM - Bloodlines
Sudeki
FEAR
Prey
Splinter Cell 1/2
NFS - Most Wanted/Carbon
Doom 3
Killer Loop

manje-vise sve sto ne trazi SM 3.0, imao sam gotovo identicnu masinu i sve je terala sto sam pobrojao (samo su se fear i carbon malo mucili)...
 
Poslednja izmena:
elem...

Medal of honor sa dodatcima
Call of duty+ united offensive
Call of duty 2
Return to castle wolfenstein
Nfs underground 1 i 2
nfs hot pursuit 2
delta force black hawk down
morrowind + dodatci
icewind dale 1i2
baldur`s gate citav serijal
jedi outcast + jedi academy
warcraft serijal
starcraft
blitzkrieg + dodatci
red alert
generals
hitman
freedom fighters
heroes of might and magic serijal (sem petice)


manje vise sve igre iz zlatnog doba pc igranja 1999-2003..
 
Stronghold i Stronghold Crusader... izuzetno zarazne igre koje imaju izometrijsku grafiku tako da ce leteti i na nekom pentiumu 3 na 450MHz.
 
Poslednja izmena:
Eeee, NFS Most wanted i carbon nece raditi, probao, testirao, uzas kako izgleda.

@Bane R: daaaa toooo, mora se naci i ponovo preci. Igrao sam je davno, fantasticna je.
 
Most Wanted jos i moze, probao i ja, ali Carbon baca artifakte i pici u slajdsou modu...ali jedan moj drugar je na PIII 800MHz sa GF4 MX400 presao i par misija tako...:D
Budala :d

A mosh naterati i Bioshock i Oblivion tu da rade (da RADE, ne bash da se igraju)...
 
Crimson Skies, valjda se ovako piše...
 
StarCraft, Blade of Darkness, Shogun:Total War, Rome: Total War
 
Nazad
Vrh Dno