Šta je novo?

StarCraft Duel

laxduke

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
17.01.2002
Poruke
893
Poena
619
Odigran malopre izmedju mene i nipleburgera.
Nipleburger vs laxduke 1:0

Lepa partija, vrlo poucna za mene :)

Replay je u attach-u.

Moj komentar:
-Moje ne poznavanje mape
-Igralo se na fastest speed, dok moja navika vazi za normal
-Protivnik je spreman, izprovociran, zedan krvi

Sve u svemu krajnje poucno, mada ovaj rat ce se nastaviti :)
 
Igrali ste SC ili BW ?
I kako da pogledam replay ?
 
Moje ne poznavanje mape
To ti je najpoznatija mapa u SC-u, ako neko zna neku, bilo koju mapu u SC-u onda je to ta mapa.

igralo se na fastest speed, dok moja navika vazi za normal
Svuda i svi igraju na fastest speed..
Protivnik je spreman, izprovociran, zedan krvi
Heheheh :D

Odma na pochetku partije (u prvih 30sec), sam znao da cesh da izgubish jer ne znash ni lepo radilice da poshaljesh :) btw znao sam i pre nego shto ste odigrali po tvojoj prichi o SC-u :D
Lax, o tome ti je niple prichao da se mnogo, mnogo promenila igra pogotovo prelazkom sa SC-a na BW, a i kasnije patch-evima.
 
sve je teach rekao,najpoznatija mapa,uvek se igra na fastest..opravdanja su ti nikakva
 
mogao si ovo sve ubaciti u onaj prvi topic koji si zakljucao iz ne znam kog razloga, nije bilo psovki, nicega nerezonskog, samo cista rasprava, sto je i smisao svakog foruma. Ovako onaj topic ostaje malo nedorecen, a s ovim bi bio ok:) Ajd vezbaj pa se javi...
 
[G]H1ghLANdeR je napisao(la):
sve je teach rekao,najpoznatija mapa,uvek se igra na fastest..opravdanja su ti nikakva
al ocekivana bar za mene.Cuj ovo "nepoznavanje mape" ili ovo"igralo se na fastest" pa sledeci biser "moja navika vazi za normal " i na kraju "Protivnik je spreman, izprovociran, zedan krvi ".....jednostavno nemam reci.

Sto rece TeacH znao sam i pre igre da ce izgubiti.Jednostavno covek ima looserski stav prema najjacoj igri i ovo je bilo neminovno, pa je i boranija mogao da ga "opere".
Nesto nema OptiPlexa da se javi?..." i hajde, odigrajte partiju sa Laxom, bas bih voleo da vidim ishod...nemojte tu sad kao da izigravate "Ne igra se SC, igra se BW..." Mora da ga je zabolelo mnogo?
BTW ja sam rekao TeacHu da pogleda kako ...... ,NipleBurger nema veze sa tim
 
Bedna partija :?
Valjda ce sledeci mec biti bolji
Poz. ,)
 
au, shta vi igrate :) jel vam slabi kompovi ? :D:D:D
 
Eh taj Starcraft. Sto bi voleo da neko organizuje neki turnir, uzeleo sam se dobrih meceva, pravih meceva.
 
CRUISER, ima okupljanje prvog. ako si zainteresovan napisacu gde i shta..
 
Kerber je napisao(la):
Bedna partija :?
Valjda ce sledeci mec biti bolji
Poz. ,)

nije bedna, nego je laxduke newbie u starcraft-u pa ne moze ni par minuta da pozivi u duelu sa's ME :beat:

salim se naravno, kratka je al' to nije moja krivica ;P gledajte pro gamere pa cete uzivati u partijama.
 
mrzi me da pishem, evo ti ovako:
http://www.broodwar.co.yu/invboard/index.php?showtopic=61
 
Vrh Dno