Šta je novo?

stara igra za Amigu???

Tom

Čuven
Učlanjen(a)
26.01.2002
Poruke
338
Poena
619
voleo bih da pronadjem jednu od starijih igara za amigu, pa da probam malo da se poigram sa njom preko nekog emulatora
1. igri neznam ime (to me i zanima) - zato cu da je opisem - jedna od retkih igara koje su se na amigi igrale misem - svemirska pucacina - vektorska grafika - borba svemirskih vozila u nekakvoj areni - krece se od slabijih protivnika pa ka jacima - od grafike vidi se samo (koliko se secam) dve cevi - a meci su lopte zelene boje (kasnije kako su topovi jaci - tako i oni menjaju boju). inace igra ima neverovatnu igrivost...
2. sta koristite od emulatora za amigu(sta je sve potrebno
hvala unapred
 
Phiiii jedina koje se ja secam je Warhead, ali to je sa misijama i slicno i u svemiru :),...
 
Tom je napisao(la):
voleo bih da pronadjem jednu od starijih igara za amigu, pa da probam malo da se poigram sa njom preko nekog emulatora
1. igri neznam ime (to me i zanima) - zato cu da je opisem - jedna od retkih igara koje su se na amigi igrale misem - svemirska pucacina - vektorska grafika - borba svemirskih vozila u nekakvoj areni - krece se od slabijih protivnika pa ka jacima - od grafike vidi se samo (koliko se secam) dve cevi - a meci su lopte zelene boje (kasnije kako su topovi jaci - tako i oni menjaju boju). inace igra ima neverovatnu igrivost...
2. sta koristite od emulatora za amigu(sta je sve potrebno
hvala unapred

Trex Warrior.
Ako zelis mogu ti je poslati na mejl, ~600Kb velicine.
Dobijas i moj HighScore za jurnjavu :)
 
tooooo LAX

shalji na mail obavezno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
svaka cast za prisecanje - nije za dzabe onaj znak u avataru!!!!!!!!!!!
puno hvala
 
Re: tooooo LAX

Tom je napisao(la):
shalji na mail obavezno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
svaka cast za prisecanje - nije za dzabe onaj znak u avataru!!!!!!!!!!!
puno hvala

Mmm, na koji mejl?
 
gotivno

ne, ono kao zaleteo sam se, kao gotivno baci na mail...izvini nisam ni provalio da ga nema
e-mail: [email protected]
ako moze i pitanjce - koji emulator i kakva je procedura - uzeo sam neki winuae(ili sl.) - skinuo sa neta pinball illusions i fajl kickstart (valjda se tako zove) ali nista - kada pokrenem doticni emulator - pojavi se samo ruka sa disketom ali nista ne krece???
fala jos jednom
 
Nazad
Vrh Dno