Šta je novo?

Stampanje iz clouda

bakara

Znamenit
Učlanjen(a)
22.01.2005
Poruke
12,775
Poena
1,175
Postoji li neki free cloud servis preko kojeg bi dodao racunar koji je na netu i na koji je povezan stampac, tako da sa bilo kog drugog racunara preko neta mogu njemu da posaljem na stampanje.

nekad je google imao takav servis, pa sam mogao i sa android telefona mogao da posaljem na stampanje ali taj servis je ugasen, a ovaj koji ga je nasledio ne radi kako treba.

Meni prevashodno treba da moze da stampa sa drugog windows racunara, telefon nije prioritet.
sada trenutno saljem na mail pa neko mora rucno da prosledi na stampu, to bi da automatizujem.
 
anydesk i teamviewer imaju printer driver, mada mislim da je to pogrešan pravac. možda možeš nešto da iskombinujes.
alternativa je da podignes vpn i da štampaš kao da si u lokalnoj mrezi. Imas i programe kao sto je bio hamachi koji dva racunara stavljaju u isti lan
 
To mi se sve cini nekako bez veze i nepotrebno,
prosto mi je nelogicno da vise ne postoji aplikacija koja ce da glumi virtuelni mrezni stampac, i kad kliknem na print da on posalje gde treba i odstampa

Ili ja ne guglam kako treba...
 
mozda ne gugals kako treba

ili malo kompletniji odgovor
 
Papercut ne radi, tj radi samo na racunaru gde je povezan stampac, ostali koliko sam video nisu besplatni.
 
Nazad
Vrh Dno