Šta je novo?

Sta uzeti (17 Monitor " Monitor)

diviner

Čuven
Učlanjen(a)
25.12.2001
Poruke
754
Poena
620
LG 765 FT (Flatron) 195 e ili
Samsung 765 MB (Dynaflat) novi model 204 e

Predlozi, sugestije, rasprave, svadje FX
Sve je dozvoljeno :D

Da li postoje uopste firme u kojima mozes pogledati monitor pre nego ga kupis ?! Sve ove novajlije mi vise lise na istocnjacki skart , nelinarno kriva slika (nemos je opraviti sta god radio).
Vise lice na monitore koji nisu prosli tehnicki, nego certified>>>

Valjda su zato tako i jeftini !!! Naravno uvek volim kad gresim :D

(D)
 
Ta dva su krs. Uzmi samsung 757nf...
 
ako budes gledao monitor, obavezno trazi 85hz i vidi da li je slika mutna. ako jeste trazi drugi monitor na uvidjaj :)
 
diviner je napisao(la):
OK.

Koji monitor mi predlazete da je plafon 210 Eura !
Znam da su gore navedeni monitori nesto jeftinijeg ranga ali meni ne treba nista posebno !

Misljenja ???


Sto se mene tice za te pare postoji samo jedan model a to je samsung 757p!
 
pozdrav,i mene isto interesuje LG 765ft nije relativno skup,samsung ekrane sam vido "ravne" nadam se da su LG Flat bolji ako je neko uporedjivo ili poseduje nek da misljenje.da i koji monitor kupiti do 210-220e moze i polovan al ne mnogo.boom
 
Greska valjda mislis LG 775 ft, a gde se moze naci samsung 757p za te pare i jer to isti ekran ko i u 753s ili je bolji.CAO
 
Stalin je napisao(la):
Sta ti je komunjara: zna sta valja, pa to ti je :D

Nadimak "komunjara" je ekskluzivno pravo Amona Ra i molim te da se ponasas u tom duhu:)

757p ima bolji ekran i mnooogo bolju elektroniku od 753s...
 
Space je napisao(la):
Greska valjda mislis LG 775 ft, a gde se moze naci samsung 757p za te pare i jer to isti ekran ko i u 753s ili je bolji.CAO

Naravno da je bolji...753s je dno Samsaungove ponude.
 
757p je 240e znaci otpada a inema ravan ekran,samsung 765MB isto je sto i dfx znaci vizuelno uzasan on pored 753s izgleda ko da ima 15" a i unutra je kriv a spolja ko da su mu stavili akvarijumsko staklo,fuj.ostaje mu jedino za 195e LG 775 ft mada je siromasan sa rezolucijama 1280:1024 na 60 hertza verovatno i to povlaci za sobom neku manu monitora. CAO. da mozda sam napravio neku gresku prilikom slanja ako sam nekom nesto poslo sve je slucajno.:wave;
 
Gde ga nadje za 240?? Pa on je 210e opusteno...

poslacu ti na pm ili e-mail...
 
Space je napisao(la):
757p je 240e znaci otpada a inema ravan ekran,samsung 765MB isto je sto i dfx znaci vizuelno uzasan on pored 753s izgleda ko da ima 15" a i unutra je kriv a spolja ko da su mu stavili akvarijumsko staklo,fuj.ostaje mu jedino za 195e LG 775 ft mada je siromasan sa rezolucijama 1280:1024 na 60 hertza verovatno i to povlaci za sobom neku manu monitora. CAO. da mozda sam napravio neku gresku prilikom slanja ako sam nekom nesto poslo sve je slucajno.:wave;

E moj dechko, imas ti jos mnogo da uchis. Kada se zeznes par puta, preseshce ti Flat monitori, koji malo koshtaju.
 
Broz je napisao(la):
Gde ga nadje za 240?? Pa on je 210e opusteno...

poslacu ti na pm ili e-mail...

Na pcberzi najniza 212 bez poreza. Znaci sa mnogo kopanja i da te neko voli, mozda i moze za 210 E.
 
notax je napisao(la):
Na pcberzi najniza 212 bez poreza. Znaci sa mnogo kopanja i da te neko voli, mozda i moze za 210 E.

Nije u pitanju ljubav nego nesto drugo:) Oces telefon gde moze za 210 a niko ne spominje porez?
 
hvala za cenovnik cene su strava sad sam tek zbunjen sta da uzmem ja sam imo prvo BELINEU 17" vrlo razocaran njome menjam za samsung 750s dobar monitor, ali zelja mi je bila 19" i konacno kupujem samsunga 955b,kad ono hladan tus "slika zarotirana, zakrivljena iima poveci stomacic gore,sve mi je teze bilo da ga gledam,a jos i kad pokrenem igru tad jedaja 800:600,grafika krzava ocajno posle sat igranja muka mi bude oci me bole.resim se njega i uzmem HANSOL 720 ED-DF ekran geometrija boze pomozi slikadosta ostra boje ok.mozda malo jace ali... elektronika katasrofa ekran dise nevidjeno a u saradnji sa GF2 ti prolink slika se stalno siri izvan ekrana i tako ode jos jedan......Sad sam mozda malo sentimentalno vezan za flat ekran ali ako nenadjem mozda 757 NF povoljno bice 757P.Zasto u svim testovima DFX ispadne bolji od NF ekrana. POZDRAV
 
progutao mi je neka slova mislio sam kako da dDFX ekrani na testovima svuda OTRESU NF ekrane
 
nemogu doneti odluku ja nisam iz bg. iz beceja sam a tamo bas i nema tih niski cena 757p nemogu naci ispod 230e verovatno cu uzeti LG 775FT samsung df mi bas ne mirise previse mozda je greska videcemo neide mi se u BG. garancije i ostalo. JER zakrivljen i 757NF iznutra jer vido sam MIRO FLAT 220 e zakrivljen je iznutra ko i samsung ali ne horizontalno nego vertikalno mislim da je to NF cev POZDRAV hvala na pomoci
 
Ovdje u Podgorici se 757 NF ne moze naci /bez poreza/ ispod 300 eura , dok se kod vas ladno nalazi i za 240 , pa i nize ... stvarno nevjerovatna razlika u cijenictp;
 
Ako smo vec kod Samsung monitora adekvatni modeli 17" (16" vidljivo) bi bili 757NF (0.25mm tacka max.rez. 1920x1440 @ 64Hz), 757dfx (0.20mm tacka max.rez. 1920x1440 @ 64Hz), 757p (0.22mm tacka max.rez. 1920x1440 @ 64Hz), 757MB (0.20mm tacka max.rez. 1920x1440 @ 64Hz). Svi rade na 1280x1024 @ 85Hz. Ni jedan od njih nisam video niti probao ali to bi bili najbolji samsungovi 17" monitori. Ako neko zna cene za iste zgodno bi bilo da ih stavi na post.
 
755dfx-195e,765mb-204e,i ja verovatno uzimam LG775FT-195e nema gresaka ko kod samsunga i stvarno su ravni ekrani mada ni samsung nije los samo mislim da je LG flatron bolji ljudi koji su poredili kazu da je izuzetno korektan monitor
 
Space je napisao(la):
755dfx-195e,765mb-204e,i ja verovatno uzimam LG775FT-195e nema gresaka ko kod samsunga i stvarno su ravni ekrani mada ni samsung nije los samo mislim da je LG flatron bolji ljudi koji su poredili kazu da je izuzetno korektan monitor

Ako prezivi nasu strujnu mrezu. :D:D
 
Nazad
Vrh Dno