Šta je novo?

Sta uradise sa FireFoxom 3.0.4 ?

borab

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
8,578
Poena
860
Od poslednjeg upadtea, nema sata da mi se FF ne zaglupi. Izbacuje stalno ff crash.
Kako su uspeli da nesto sto je super radilo, sada pravi probleme?
 
Meni 3.0.4 radi odlično, tj. isto kao sve trojke...

Samo, do sada nisam primetio da se uz FF dobija i "funnelcake"

2vvjcbk.jpg


http://blog.mozilla.com/metrics/2007/10/30/we-shipped-funnelcake01/
 
Ja sam imao tih problema sa 3.0.0.3 a sada sa 0.4 vise nemam.
 
Meni 3.0.4 radi odlično (portable verzija).
 
I kod mene je zivi ocaj, a znam jos par ljudi kod kojih stalo krashira

naravno verzija 3.0.0.4
 
Poslednja izmena:
pošto se ponavlja broj, da proverim ipak: pričamo o verziji 3.0.4, ne 3.0.0.4?
 
E vidiš, meni se jednom spucala, prvi dan kad sam je instalirao, ali od onda radi bez ikakvih problema, kao i 3.0.3.
 
Od pochetka radi sve najnormalnije,nikakvih pucanja,dodataka i ostalih nepodopshtina.Za nijansu bolje od 3.0.3.
 
Aktuelna verzija je 3.0.4. Ne znam o čemu abc... govori jer nemam taj tekst u "About" dijalogu.

Verzija 3.0.4 radi besprekorno.
 
u vezi sa onim textom... to imam na jednom kompu, verovatno zato što sam na njemu koristio sve bete v3, pa je taj dodatak ostao od tada, samo ja to nisam zagledao do sada...
 
3.0.4 mi puca povremeno, takođe.
 
Poslednja izmena:
Moja greska.
Ver 3.0.4.
 
3.0.3 pucao nenormalno,3.0.4 radi ok,ne puca.
 
I kod mene je 3.0.3 pucao redovno, a od updatea nisam imao problema.

Takodje sam imao sam problem sa FB od kako sam presao na verziju 3, znaci pokrenem FB otvorim home i recimo hocu da odem na neku aplikaciju i samo mi sve zabode. Vise ne mogu da otvorim ni jednu webstranu, ne samo FB, kao da nema neta. Problem ostaje i ako iskljucim FB tab. Jedino restart FF pomaze.

Inace od kako sam na 3.0.4 nisam isao na FB
 
Poslednja izmena:
Hmmm ja od prve pa do poslednje verzije nisam imao niti jedan problem.
Mozda vas zeza flash plejer ili neka slicna sitnica ;)
 
Pa i ja sam mislio da je mozda do flash playera. Bio sam na verziji 9 i posle na verziji 10 (automatski update) i isti problem je bio prisutan.

Zanimljivo je da samo problem postoji samo sa FB-om, dok svi ostali website/forumi rade normalno.

Takodje potpuno ista postavka na laptop-u moje devojke i kod nje sve radi normalno, da napomenem da je ona na SBB, a ja na Beotel-u.
 
Poslednja izmena:
Meni puca relativno cesto, a cini mi se da mi se i zbog nje restartuje mashina (naime ne znam da li je to moguce ali posle silnog istrazivanja cini mi se da je tako), znaci mashina moze da radi 3 dana bez da se gasi i ultra je stabilna, svaki put kad ostavim FF ukljucen vishe od pola sata/sat a da nishta ne radim na njoj komp se iz cista mira resetuje bez plavog ekrana i icega... Mislio sam da je zbog 20-ak tabova koji su konstantno otvoreni, medjutim sinoc sam ostavio samo tri i opet mi se isto desilo :(

U svakom slucaju poprilicno iritantan problem...
 
i meni crashuje, i prosla verzija 3.0.3 mi je crashovala bas cesto, ova novija redje, al me opet nervira...
 
Meni 3.0.4 crashuje kad pokrenem PicLens, ovako super radi. Vratio se na 3.0.1!
 
Poslednja izmena:
Meni 3.0.4 crashuje kad pokrenem PicLens, ovako super radi. Vratio se na 3.0.1!

Pre ce biti da FF zeza kad neka extenzija nije prilagodjena za tu verziju...
Mogli bi vi koji imate problema da pogasite extenzije i probate kako vam radi ;)
 
Nisam imao problema ni sa 3.0.3 a ni sada sa 3.0.4
Zadovoljan sam kako funkcionise.
Za start mu treba 15-20 sec. ali kasnije nema nikakvih problema.
 
Evo opet danas puče... Napisao sam "Fuckers!!!!" u onom boxu gde možete reportovati problem, valjda će im pomoći da ga reše i naprave normalan browser.
 
Evo opet danas puče... Napisao sam "Fuckers!!!!" u onom boxu gde možete reportovati problem, valjda će im pomoći da ga reše i naprave normalan browser.
Sumnjam da ce to uticati da problem bude brze resen :D
Ali realno obe verzije (3.0.4 i 2.0.0.18) imaju neke zajednicke ili slicne probleme :S:
 
Od nedavno sam na trojci 3.0.4, čekao sam da se prilagode neke ekstenzije bez kojih ne mogu, i nisam primetio nikakve probleme.
 
Nemam nikakvih problema, ni sa extenzijama (svih 20 i kusur)
 
Vratio se na 3.0.3. Ako mi neko s**** komp zbog propusta u njoj, da mu J**** mater...
 
3.0.4 radi ko sat kod mene sa cak 2 extenzije :D
nikad nisam ni imao problema sa ff
vise sam problema imao sa fb a da nije do browsera ili neta, tipa kliknes na link i otvori ti praznu stranu ili krene da otvara i tako ostane
 
Nazad
Vrh Dno