Šta je novo?

Sta posle Ati 4850, ali da je pasivno...

Turbo

Čuven
Učlanjen(a)
15.04.2002
Poruke
853
Poena
620
Vecina informacija je u naslovu...

Znaci trenutno je Sapphire 4850 u kucistu, sa ventilatorom, koji bi da zamenim necim sto se pasivno hladi...

Nisu performanse najbitnija stavka, nisam neki gejmer, ali volim da ako nesto pokrenem da to i radi.

Znaci neki kompromis u ceni, performansama i temperaturi... najbolje medju najhladnijima, za sto manje pare :) al' sam sastavio definiciju

I umalo da zaboravim, ne mora da bude ATI, ali da predlog ne bude ni slabiji od 4850.

Cekam ideje.

turbo
 
Hvala na predlogu, videcemo da li je cena adekvatna, kada budem sagledao ponudu...

Meni nije bitno da nadjem NAJBOLJU karticu sa pasivnim hladjenjem.

Trazim nesto da zamenim staru karticu, koja zelim da bude nesto jaca od stare, ali pasivno hladjeno....

Sto se mene tice, meni odgovaraju performanse 4850, znaci moze nesto u ovom rangu, ali novijeg izdanja :)

turbo
 
Psycho1993 je upravu 5770sl je najbolja sa pasivnim hlađenjem (kod nas). S tim što imaš i za 500-600 din povoljnije.
Gigabyte je spremio i 6770sl koja još nije stigla kod nas (pitanje je kad će i da li će).
 
6770 je rebrand 5770. Inache ta Gigabyte 5770 Silent Cell je best buy. Performanse bi trebale da budu 5-10% bolje od tvoje 4850. Druga pasivna reshenja o kojima bi mogao da razmislish su 9800GT i 5670. Oba su ti downgrade u performansama, ali mozesh ih naci za jeftinije novce. Mozda nVidia ima noviju karticu koja se moze pasivno hladiti, ali nisam siguran.
Postoje pasivne 4850, ali ti to nikako ne preporuchujem da uzmesh jer se 4850 greje kao ognjishte.
Ako ti nije hitno, savetovao bih ti da sachekash da PowerColor izbaci Radeon 6850 pasivnu od koje bolje nema i nece biti verovatno u naredne 2 godine.
 
Nazad
Vrh Dno