- Učlanjen(a)
- 17.01.2001
- Poruke
- 3,094
- Poena
- 709
Zanimljiv clanak na microsoftovom sajtu, o tome kako nameravaju da sprece aktiviranje piratizovanih XP-a nakon instalacije SP1:
http://www.microsoft.com/piracy/basics/activation/windowsxpsp1.asp
http://www.microsoft.com/piracy/basics/activation/windowsxpsp1.asp