Šta je novo?

Sta nam Microsoft sprema sa Win XP SP1

Ma da...kao što ni Media Player 9 ne može da se instalira na Win2K, ili kao što će Windows morati da se aktivira da bi radio duže od nedelju dana...Uzalud im je sve kada će neko već da se doseti načina da se bilo koja zaštita zaobiđe. Jednostavno Bili neka se pomiri da će ostati na svojih 60 milijardi dolara i da neće (zbog nas, naravno) ni makac preko toga 🙂
 
Bah... nikad nisam koristio Media Player - uvek me je nervirao. Za mjuzu Winamp, za DivX BS Player, za DVD PowerDVD.
 
Amon_Ra je napisao(la):
Bah... nikad nisam koristio Media Player - uvek me je nervirao. Za mjuzu Winamp, za DivX BS Player, za DVD PowerDVD.
he he isto kao moja "konfiguracija"

jos reci da imas 17'' tft pa cu misliti da si ti u stvari ja 😀
 
Ma ni ja ne slušammuziku preko Media Player-a, ali volim da probam sve te novotarije, pogotovu kada su u pitanju beta verzije 😎

Šta da vam kažem momci ja sam instalirao četiri-pet beta verzija XP-ja dok nije izašla finalna, a ove nedelje sam u mašini probao 3 CPU-a, 2 ploče, tri-četiri grafičke, par memoorijskih modula, kulere i da ne spominjem 😉 - monotono kada je sve jedno te isto u mašini i na HDD-u 😀
 
delimire znam sta hoces da kazes, i ja sam bio takav do pre jedno godinu i po... medjutim u vojsci sam shvatio koliko sam vremena samo potrosio u svom zivotu na instaliranje windows-a...

ghost mi ne pomaze uvek... recimo kad stavim plocu novu, ja moram da instaliram i os ponovo... nemam mira... zato sad ne menjam komponente 🙂 jednostavno, malo ti zavidim 😀
 
Amon_Ra je napisao(la):
Bah... nikad nisam koristio Media Player - uvek me je nervirao. Za mjuzu Winamp, za DivX BS Player, za DVD PowerDVD.

Ista stvar - winamp rula!
jel probao neko da ga instalira dvaput? efekat je prilicno zanimljiv cheers
 
delimir je napisao(la):
Ma ni ja ne slušammuziku preko Media Player-a, ali volim da probam sve te novotarije, pogotovu kada su u pitanju beta verzije 😎

Šta da vam kažem momci ja sam instalirao četiri-pet beta verzija XP-ja dok nije izašla finalna, a ove nedelje sam u mašini probao 3 CPU-a, 2 ploče, tri-četiri grafičke, par memoorijskih modula, kulere i da ne spominjem 😉 - monotono kada je sve jedno te isto u mašini i na HDD-u 😀

hm XP, pa instalirao sam ga min 6 puta (razne verzije Whristler-a) a sad ga i ne koristim 😛

nesto mi se nesvidja sve to sa drajverima (nigde da ih nadjem)

ma millenium!😉
 
A jel vec izasao taj SP1 za xp? I moracemo da nabavimo i od toga crack-ovanu verziju?
pathetic...type;
 
Koliko sam ja uspeo da shvatim FCKGW je definitivno na black listi, a i svi koji u šifrovanom obliku glase XXXXX-640-0000356-23XXX i XXXXX-640-2001765-23XXX. Ovi ostali generisani sa onim XP Keygenom bi trebalo da rade, barem Rusi tako kažu...
 
Ufretin je napisao(la):
A jel vec izasao taj SP1 za xp? I moracemo da nabavimo i od toga crack-ovanu verziju?
pathetic...type;

C nije jos izasao. Pa ne bi trebalo nabaviti crackovanu verziju ako se upotrebi pravi kljuc tj. onaj koji nije na toj takozvanoj crnoj listi.
 
Nazad
Vrh Dno