Šta je novo?

Sta ima bolju sliku?

apostol7

Čuven
Učlanjen(a)
24.12.2001
Poruke
450
Poena
620
Dali radeon 7000 ima bolju 2d sliku od geforca1 ??????? 😕
 
Nema, cak stavise i Eagle FG256 ima sasvim solidnu sliku...Sve 7000 su imale samo podnosljivu sliku, bar ovo sto sam ja video...+GF256 je dosta brzi
 
apostol7 je napisao(la):
Dali radeon 7000 ima bolju 2d sliku od geforca1 ??????? 😕
Da, naravno.
 
Nazad
Vrh Dno