Šta je novo?

st1000dm003 ili wd1003fzex

Imam ST1000DM003 mesec dana i nisam zadovoljan. Performanse su odlične, tu nemam zamerke, ali čuje se i nervira me. Tačnije čuje se motor, a ne ono kad čita/piše. Takođe, vibrira(valjda zbog motora) i prenosi na kućište bez obzira što je na onim gumenim FD đavolima za montažu. A najgore od svega je to što parkira glavu previše puta kao WD Green i tada se čuje klik. Za ovih mesec dana je preko 2000 puta parkirao glavu, neće taj još dugo... :d

Seagate.jpg
 
Imam ST1000DM003 mesec dana i nisam zadovoljan. Performanse su odlične, tu nemam zamerke, ali čuje se i nervira me. Tačnije čuje se motor, a ne ono kad čita/piše. Takođe, vibrira(valjda zbog motora) i prenosi na kućište bez obzira što je na onim gumenim FD đavolima za montažu. A najgore od svega je to što parkira glavu previše puta kao WD Green i tada se čuje klik. Za ovih mesec dana je preko 2000 puta parkirao glavu, neće taj još dugo... :d

Pogledajte prilog 156810

Jesi li proverio na Seagate-ovom sajtu da li ima novi firmware za njega? Negde procitah da su novije verzije firmware-a prilicno utisale taj HDD.
 
Preporuka za WD blue 1TB(WD10EZEX). Tih je, brz.
 
Poslednja izmena:
Mnogo ljudi prica da wd black nije pouzdan,ja imam 3 komada od 1tb i rade skoro 5 godina bez problema a non stop nesto skidam brisem itd... malo se neki put cuju al nista strasno...
 
Nazad
Vrh Dno