Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Pozdrav.
Da li neko ima jedno mestu u familiji da ponudi?
O detaljima ćemo na private.
Hvala.
 
Ja i par mojih poznanika je uzelo preko njih, radi evo već par dana.
I ne moraju oni da ti aktiviraju, mogu da ti daju link za familiju i adresu i državu na koju se vodi familija pa se sam učlaniš u familiju. Naravno većina ljudi neće da se cimaju, daju šifru svoju, posle je promene kad im se aktivira nalog i tjt. Sve super radi.
Meni su dali link, adresu i ja se sam učlanio u ti familiju koju su mi dali, država je bila USA.
Evo ja sad razmisljam da uzmem preko njih i hocu da te pitam jel idalje radi, verovatno si uzeo ono njihovo "dozivotno"?
 
Evo ja sad razmisljam da uzmem preko njih i hocu da te pitam jel idalje radi, verovatno si uzeo ono njihovo "dozivotno"?
Da da sve full.
Takođe uzeo devojci, par drugara i drugarica, svima već radi godinama bukvalno.
Desilo mi se jednom za ovih par godina da se deaktivira, javiš im se, oni ti ponovo aktiviraju i tjt, sve baš baš preporuke za njih.
 
Da da sve full.
Takođe uzeo devojci, par drugara i drugarica, svima već radi godinama bukvalno.
Desilo mi se jednom za ovih par godina da se deaktivira, javiš im se, oni ti ponovo aktiviraju i tjt, sve baš baš preporuke za njih.
E hvala ti brate. Cela ta dozivotna prica za 1500 mi zvucala zajebano al ako ce bar godinu dana da mi traje onda top.
 
E hvala ti brate. Cela ta dozivotna prica za 1500 mi zvucala zajebano al ako ce bar godinu dana da mi traje onda top.
Meni traje od 5. Avgusta 2021.
Siguran sam da bi mi opet aktivirali kada bi mi se deaktivirao.
Tako da mi se tih 1500 din dalekoooo isplatilo.
 
Nazad
Vrh Dno