Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

E da, u pravu si, negde mi je u glavi bilo to. Ne znam onda zaista šta se dogodilo.
 
Jel ima neko slobodno mesto u spotfy family naravno uz novcanu nadoknadu?
 
Dobio sam pozivnicu, da se pridružim Spotify family grupi. Upaljen mi je VPN i izabrana Srbija, ugašena lokacija, čak sam i Airplane mode probao, ali mi uvek izbaci obaveštenje da izgleda da ne pristupam sa iste adrese kao admin grupe. Neki savet?
 
Edit: uspeo sam kasa sam u samom nalogu na Sotifyju iz web browsera pomenio zemlju u Srbiju.
 
Stvarno? Nisam znao da to moze. Sad cu odmah da probam, hvala na info 😁. Mada svakako vise volim na duze, da ne moram sa playlistama da se maltretiram cesto..
 
Kako zaobici razliku u toku placanja izmedju metode placanja i zemlje, u ovom slucaju Turske?
 
Probao sam, ali nema opcije google play-a. U nekim drugim zemljama postoji paypal, ali je skuplje. Verujem da je moglo u vreme kada je nastao screenshot..
 
Probao sam, ali nema opcije google play-a. U nekim drugim zemljama postoji paypal, ali je skuplje. Verujem da je moglo u vreme kada je nastao screenshot..
Meni je prošlo tako, to sam inače našao na nemačkom forumu, ima preko 1000 odgovora i tvrde da još radi.

Evo sažetog upustva (prevedeno s nemačkog)

1. Napraviti novi njemački Spotify account (s uključenim njemačkim VPN-om)
2. Ići na "premium holen" u Spotify aplikaciji, kad vas dovede na stranicu gdje treba upisati podatke s kartice na dnu klikenš na promjenu zemlje pa izabereš Tursku. Onda se pojavi opcija plaćanja putem Google Playa.
3. Potvrdiš kupovinu i to je to. (naravno, na Google Playu trebaš imati povezanu našu bankovnu karticu s nekom lažnom turskom adresom, kao kad se kupuje YouTube Premium preko Turske).

2125246-1-2.jpg2125246-1-3.jpg
 
Napravi familiju kao što si originalno hteo. Dovoljno je jeftino preko familije plus imaš normalnu lokalizaciju umesto nuđenja turskh hitova. Nije da bih rekao da je naš pop nešto bolji.
 
Uspeo sam do pola. Dobijem opciju da platim preko google play-a, ali kada kliknem dalje, iskoci sledece:

Screenshot_20230622_175730.jpg
I sada nemam opciju da promenim zemlju u google play-u, jer mozes samo jednom u 12 meseci, a promenio sam u zadnjih par meseci vec jednom 🤦
 
Ukljucen mi je turski VPN, ali ne prolazi..


Vec imam drugi mail koji sam upravo prebacio na Tursku, ali mi i dalje ne radi. Mislim da moram da sacekam 24/48h dok se tu nesto ne desi oko naloga, pa cu pokusati opet..
Nekada je potrebno do 48h da se region promeni. Takodje, taj turski Google nalog mora da bude jedini nalog na mobitelu u trenutku pokretanja pretplate. Dakle, sve ostale Google naloge ukloni sa telefona pa kada se pretplatiš vrati ih.
 
ja sam sa turskim vpn pravio spotify i posle platio preko turskog gplay.
 
Kako ubacujete članove u family paket preko Turske?
Članovi trebaju uključiti turski VPN samo da promene region svog naloga u "account settings" na TR i upisati istu adresu koju je upisao i kreator te familije.
Pošalješ im pozivnicu, oni je prihvate i to je to.

Screenshot 2023-06-25 at 15.30.17.pngScreenshot 2023-06-25 at 15.30.51.png
 
Uspesno sam kupio pretplatu preko Turske. Imao sam problem da nakon promene regiona, prilikom odabira google play-a nisam mogao da platim zbog sigurnosnih razloga. Posle par bezuspesnih pokusaja, napravio sam jedan potpuno nov google nalog sa kojom sam bez problema platio. Hvala @S03 i ostalim clanovima na pomoci!
 
Uspesno sam kupio pretplatu preko Turske. Imao sam problem da nakon promene regiona, prilikom odabira google play-a nisam mogao da platim zbog sigurnosnih razloga. Posle par bezuspesnih pokusaja, napravio sam jedan potpuno nov google nalog sa kojom sam bez problema platio. Hvala @S03 i ostalim clanovima na pomoci!
Meni u poslednjem koraku prijavi Error, Your transaction can't be completed. Koristim turski Google play preko koga placam youtube. Da li ima veze sa karticom koja je dodata u Google play?
 
Meni u poslednjem koraku prijavi Error, Your transaction can't be completed. Koristim turski Google play preko koga placam youtube. Da li ima veze sa karticom koja je dodata u Google play?
Meni se desilo da je banka blokirala transakciju preko Google Playa, pozvao sam ih, sve je normalno posle prošlo (Raiffeisen Bank)
I napomena da prilikom kupovine pretplate na telefonu mora biti samo turski google nalog, ostale ukloni pa ih vrati nakon što se pretplatiš.
 
Nazad
Vrh Dno