Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Imam jedno pitanje, kada slušam muziku, besplatna verzija, nijednom mi nije izašla reklama. Jel to normalno ili neki bag? 😁
 
A kako puštaš pesmu koju hoćeš kad nisi premium kad za ne-premium korisnike pesme se slušaju na shuffle?
 
osim ako ne koristiš modovanu app, a da to i ne znaš, ili puštaš iz nekog browsera sa adblockom, onda svaka čast, ti si jedini koji može da pušta pesme redom i da nema reklama.
 
Nemam modovanu app. Normalna bila pre-instalirana na telefonu.

Evo trenutno šta pokazuje.

Znači nijednom mi nije izašla reklamni oglas da mi prekine muziku.
Screenshot_20230308_174204_Spotify.jpg
 
Možda imaš neku akciju verovatno
A skoro je mojoj sestri ponuđeno mislim 3 meseca probno što ona i koristi
Gde si uzeo telefon
 
Verovatno imaš Samsung, jer znam da Spotify i Samsung imaju akciju da daju 3 meseca free za odredjene modele telefona
 
Imam Samsung s23 ultra ali nisam aktivirao ništa. Ima ta opcija da aktiviram 3 meseca pa da posle plaćam 4.99 evra ali to nisam pipnuo.
 
Čini mi se da sam bio deo nekog testa internog pre zvaničnog objavljivanja i nije mi se ništa svidelo. Jedna plejlista zauzme ceo ekran i ima baš da se skroluje da se dođe do naredne. Nadam se da su prikupili neki feedback i da će do lansiranja da prilagode malo, pošto promena svakako dolazi, svidelo nam se ili ne.
 
Evo ja sam još u novembru pisao na ovu temu jer mi je tada već Spotify ličio na ovo što uskoro lansiraju.
Izgleda da nešto testiraju pa određenim korisnicima upalili ovu odvratnu opciju. Ne znam gde da je ugasim uopšte. Kako skrolujem na dole da vidim albume i preporuke Spotify ih automatski pušta. To prikazuju i ove linije popreko koje idu iza slike. Ali svaki album je preko celog ekrana. Užas.
Pogledajte prilog 365330

Čini mi se da sam bio deo nekog testa internog pre zvaničnog objavljivanja i nije mi se ništa svidelo. Jedna plejlista zauzme ceo ekran i ima baš da se skroluje da se dođe do naredne. Nadam se da su prikupili neki feedback i da će do lansiranja da prilagode malo, pošto promena svakako dolazi, svidelo nam se ili ne.
 
Ne sviđa mi se baš što sad sve aplikacije forsiraju izgled TikToka.
Međutim, ovaj novi AI DJ mi se čini kao zanimljiva funkcija koju će dodati na Spotify (u US i Kanadi su dodali već).
 

“We are going to do it, but we’re going to do it in a way where it makes sense for us and for our listeners. The industry changed and we had to adapt.”
The technical work to bring the feature to market is largely complete, and the company has re-ingested its entire music catalog in lossless quality. Spotify employees have access to HiFi.
 
Prvo da budemo Tik Tok pa ćemo tek posle razmotriti kvalitetniju muziku. Kakav rezon...:rolleyes:
 
Jel ista procedura za spotify family premium, preko argentine ili turske kao i za youtube premium?
 
Card-16-9_1x-1440x810.png


Once again, this earnings release doesn’t mention when Spotify’s higher-quality HiFi tier may launch.
 
Jel ista procedura za spotify family premium, preko argentine ili turske kao i za youtube premium?
Malo je komplikovanije. Morate imati samo turski Google nalog prilikom kupovine pretplate, a Spotify nalog mora biti nemački, dakle otvoriti nalog uz nemački VPN.
 

Je l postoji neko obrazloženje šta smatraju pretplatnicima? Da li family naloge vide kao jednog pretplanika? Jedino mi to ima logike ako se gleda broj pretplatnika vs broj aktivnih korisnika
 

Mislim da je krajnje vrijeme da se polako iskljucujem sa svih striming servisa.
 
mts je jos 2020 najavljen kao partner Spotify-ja, ali je krajem te godine kod njih dosao Deezer. Sada je Deezer izbacen iz ponude, pokrecu podcast koji ce moci da se gleda/slusa na youtube, spotify-u i jos negde, a i vec neko vreme prodaje pretplatu za poljski spotify
 
Mislim da je tad 2020. došlo do zabune jer je najavljivan mts, a zapravo se to odnosilo na ruski mts i njihovo partnerstvo sa Spotify. Portali su samo preneli vest bez da provere bilo šta.
 

Prilozi

  • IMG_5572.jpeg
    IMG_5572.jpeg
    174.7 KB · Pregleda: 22
Nazad
Vrh Dno