Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Ja mislim da nam je trebalo tipa 7 minuta ovde da se skupimo za grupu nas 5.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Meni vise ne radi metoda preko Singapura.
Postoji jos jedna opcija:

1. Telefon mora biti rutovan.
2. Treba skinuti i instalirati xposed framework
3. Skinuti i instalirati xprivacylua xposed modul
4. Iskljuciti tracking & sensors za spotify u podesavanjima
5. Trebalo bi da radi.

Nisam jos testirao ovu metodu, poslednja je koja je izasla, pa ako neko proba pre mene nek javi da li mu radi.
 
Ja mislim da nam je trebalo tipa 7 minuta ovde da se skupimo za grupu nas 5.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Evo ja bi da se prijavim da delimo family nalog. 6 osoba a ukupno 9 evra a svako ima svoj nalog :) Cena je bas povoljna po osobi, to izadje ko jedno pice u gradu - ili ni toliko.

Bilo ovde na forumu da se kupi na oglasima je covek trazio 400 din.
 
Могао бих и ја да се укључим.
 
Da l postoji neko narodno resenje za deezeer ? :)

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Postoji, uzmes ugovor u telenoru

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Evo ja bi da se prijavim da delimo family nalog. 6 osoba a ukupno 9 evra a svako ima svoj nalog :) Cena je bas povoljna po osobi, to izadje ko jedno pice u gradu - ili ni toliko.

Bilo ovde na forumu da se kupi na oglasima je covek trazio 400 din.

+1 Hoću ja, al' nisam upućen, neko drugi mora da odradi, a ja ću da radim i platim šta mi se kaže. :)
 
Ili jednostavno kao i do sad, koristite orginal Spotify sa njihovog sajta, jednom u 2 nedelje se lognete sa UK/Usa adresom i nema zime. Kosta 0dinara, 2 do 5 minuta vremena (ako ste duduk za tehniku i sotware onda 5 :d) na svakih 15 dana ili ti svake 2 nedelje i to je to...bolje ne moze
 
Evo nama upravo isteklo prvih 6m :) @proday

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nastavljamo dalje ;) Inače meni nikad nije tražio da se ulogujem opet za ovih 6 meseci (vidim da neki pominju dve nedelje da mora). Osim onog negatvnog iskustva sa maznutim nalogom, ostalo sve perfekt.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ili jednostavno kao i do sad, koristite orginal Spotify sa njihovog sajta, jednom u 2 nedelje se lognete sa UK/Usa adresom i nema zime. Kosta 0dinara, 2 do 5 minuta vremena (ako ste duduk za tehniku i sotware onda 5 :d) na svakih 15 dana ili ti svake 2 nedelje i to je to...bolje ne moze
Jesi li siguran da to nije modifikovana verzija aplikacije? Posto ako nisi Premium korisnik, ne možeš da slušaš pesme redom, nego samo shuffle, imaš reklame, slabiji je kvalitet zvuka i sl.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Covek prica za slusanje na kompu, ne preko aplikacije.


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
...Posto ako nisi Premium korisnik, ne možeš da slušaš pesme redom, nego samo shuffle, imaš reklame, slabiji je kvalitet zvuka i sl.
Tako je, svasta jos ne radi na free nalozima, npr striming na AV risiver, ne mogu glasom da biram muziku koristeci Amazon echo ...
 
Jel raspoložen neko da napravi family nalog?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Go to spotify.com and register a new account

If you are ARM device, Download and install this. If you are x86 device, download and install this.

Login and enjoy dem musics!

If this still doesn’t work, combine the VPN trick(solution 2), instead of switch the country location to HK or SG, switch to Canada.

If still doesn’t work, you either root your device or go purchase premium from Spotify.

Izgubljena je bitka,rat jok! [emoji16]

Arm http://mirrorclouds.com/dl.php?url=http://tohax.com/qf1gk07miunr
X86

http://mirrorclouds.com/dl.php?url=http://tohax.com/cbgqmm4m1enp

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo ja bi da se prijavim da delimo family nalog. 6 osoba a ukupno 9 evra a svako ima svoj nalog :) Cena je bas povoljna po osobi, to izadje ko jedno pice u gradu - ili ni toliko.

Bilo ovde na forumu da se kupi na oglasima je covek trazio 400 din.

I ja bih da se prijavim ako jos ima zainteresovanih. ;)
 
I ja bi, ako mi ostaje sve sa prethodnog naloga. Ali sumnjam da je tako.
 
Ništa vas ne sprečava da otvorite virtuelnu Entropay karticu i platite 7€ mesečno po osobi ili 11€ za family.
Kod pravljenja Entropay naloga, da li je ok ako izaberem da sam iz Srbije? To kasnije nece praviti problem negde?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Evo ja bi da se prijavim da delimo family nalog. 6 osoba a ukupno 9 evra a svako ima svoj nalog :) Cena je bas povoljna po osobi, to izadje ko jedno pice u gradu - ili ni toliko.

Bilo ovde na forumu da se kupi na oglasima je covek trazio 400 din.

I ja bih da se prijavim ako jos ima zainteresovanih. ;)
I ja bi, ako mi ostaje sve sa prethodnog naloga. Ali sumnjam da je tako.


Prijavljujem se i ja :)
 
Poslednja izmena:
Dobro, ima nas dosta. :) Jel neko ima neki savet na sta treba da obratimo pažnju prilikom kreiranja family naloga? Konkretno jel kontrolišu adresu ili slicno? Jel moze da se koristi ako su četvoro npr u Srbiji a jedan preko grane ili gledaju po IP adresi?

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Dakle :)

@Pablo
@djpatt
@krele90
@B@K@
@nightshadow
@Šumadinac

To je šestoro, ako neko nije odustao :)

ea4205952853bc6aebff85649200faed.jpg


Sledeće korak je WhasApp grupa, ako svi imamo WA?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A da napišete lepo brojeve i imena pored i znate na čemu ste? Tipa
1. Pera perić
2. Sima simić
3. Zlatko zlatić
4. Shvatili ste valjda poentu...

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
@Šumadinac, poslao sam ti pp sa brojem pa napravi grupu onda ;)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Napravljeno, čekamo ostale :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Мене сте заборавили а јавио сам се одмах пошто је Пабло дао предлог :/
 
Posalji broj Sumadincu na PM.. Prva sestorka koja se javi uzima nalog.. Ne vredi cekati ljude koji nisu azurni

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno