Šta je novo?

sp1

  • Začetnik teme Začetnik teme Pacer
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Pacer

Čuven
Učlanjen(a)
17.01.2002
Poruke
97
Poena
610
Instalirao sam sp1 ( normalno beta 1090), kako da skinem ovu glupost sa desktop-a?
 
Hm, to su ubacili sa tom verzijom, ja imam verziju 1050 i toga nema. U svakom slucaju instaliraj tweakUI, imas u njemu opciju poput "show windows version on desktop" i iskljuci je. Verujem da ce to resiti problem.
 
Mislim da u beta verzijama to ne moze tako da se isksljuči, nisam siguran, ali mislim da CustomizerXP rešava stvar...Ja inače volim da mi piše to u ćošku 😎
 
Delete-ni ova dva key-a:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertificates\CA\Certificates\FEE449EE0E3965A5246F000E87FDE2A065FD89D4]

i

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertificates\ROOT\Certificates\2BD63D28D7BCD0E251195AEB519243C13142EBC3]

...i nema vise natpisa 🙂
 
ta "glupost" se dobija i instalacijom windows media player-a 9
 
delimir je napisao(la):
Gde ima da se skine Media Player 9 ?
Nije nista posebno.Ja sam ga skinuo sa www.xbeta.com oko 15mb tu sam skinuo i sp1 ali dok sam bio u Holandiji prosle nedelje.Mozda stoji link.Pogledaj...Kako mi nedostaje T1 veza......
 
Ja reko ko zna sta mu je na desktopu, kad ono... ma daj, i to ti smeta?
 
Nazad
Vrh Dno