Nije nista posebno.Ja sam ga skinuo sa www.xbeta.com oko 15mb tu sam skinuo i sp1 ali dok sam bio u Holandiji prosle nedelje.Mozda stoji link.Pogledaj...Kako mi nedostaje T1 veza......delimir je napisao(la):Gde ima da se skine Media Player 9 ?
Izvini www.ieXbeta.comPacer je napisao(la):Nije nista posebno.Ja sam ga skinuo sa www.xbeta.com oko 15mb tu sam skinuo i sp1 ali dok sam bio u Holandiji prosle nedelje.Mozda stoji link.Pogledaj...Kako mi nedostaje T1 veza......
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari