Vince Carter je napisao(la):A sto tek u aprilu, I want it all and I want it NOW! 🙂🙂
Amon_Ra je napisao(la):Pa polako Carteru majstorU 😀 , prevode ljudi.I rekli su da ce prevod biti ok, znaci u Simpson fazonu - ako se sme porediti, jel su Cartman & Co mnogooo bolji.
Amon_Ra je napisao(la):Tu se slazem sa tobom, prevod ne moze nikada biti toliko dobro odradjen.Nego ako hoces neke epizode South Parka ja cu ih imati - pa da se dogovorimo.Sve za SP fanove 😉
Zato shto je tada 1. AprilVince Carter je napisao(la):A sto tek u aprilu, I want it all and I want it NOW!
Vince Carter je napisao(la):Hocu, naravno. Javi cim nabavis. 🙂
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari