Šta je novo?

Sony Xperia Z2

Kontam oko 1000 ma.
Ja sa onom skriptom što pušta 9v punim oko 1700 ma.
 
Koje romove koristite ljudi.Jeste svi na stock?Ja sam se posle vise od pola godine koriscenja iskljucivo custom vratio na stock ovaj zadnji prerooted.
 
Samo stock. Izvucem oko 7 sati sot što je meni dovoljno. I ne pada mi uopšte teško da restartujem ponekad, svakako se zadesi da moram
 
Meni stock prerooted 1.200 radi sjajno. I baterija razbija. :)
Stamina ukljucena na 10% i pvstar cepa u pozadini skoro 1h. :)
18c1e0ac85fe3f1ccf0861ac0e0c7dc1.jpg
 
Vecinom je 30-50%, a kraci period je bilo 90-100%. Malo 3g, vecinom wifi.
 
Vecinom je 30-50%, a kraci period je bilo 90-100%. Malo 3g, vecinom wifi.
Bravo, meni je sasvim ok 40-50% brightness ;-) bilo da je samsung ili sony,nokia koji god na svakom sam do 50 posto furao, sem sto ne ubija nocu oci, steka i bateriju ;-)
 
U kojoj varijanti?
Ja punim 1700ma s tom skriptom i aukey brzim punjacem.
Pre toga mi je tu oko 1000ma bilo,ne secam se sada tacno brojke. . .
 
Ovi u beta programu počeli da dobijaju 6.0.1. Znaci jos malo pa ce i redovan
 
Ima nas ovde koji smo podneli to za betu pa niko nista za sad ne javlja, treba preživeti sutra 8 mart pa cemo onda da razmišljamo o updatima :D
 
Nećete ni dobiti. Samo iz pojedinih zemalja dolaze u obzir . Zato nije bila app ni dostupna svima. Nije ni meni u nemackoj bila a svakako se ne bi ni cimao
 
za one sto su pitali "cemu sve to", meet z2+ :D

osvetljenje auto 50% (manual 100% za igrice)
wifi uglavnom, mobilni net kad nema wifi
nikakav OC
 

Prilozi

  • Screenshot_2016-03-07-22-58-42.png
    Screenshot_2016-03-07-22-58-42.png
    134.9 KB · Pregleda: 84
  • Screenshot_2016-03-07-22-58-47.png
    Screenshot_2016-03-07-22-58-47.png
    93.9 KB · Pregleda: 84
  • Screenshot_2016-03-07-22-58-55.png
    Screenshot_2016-03-07-22-58-55.png
    84.6 KB · Pregleda: 84
  • Screenshot_2016-03-07-22-59-22.png
    Screenshot_2016-03-07-22-59-22.png
    145.7 KB · Pregleda: 81
  • Screenshot_2016-03-07-23-05-16.png
    Screenshot_2016-03-07-23-05-16.png
    110.1 KB · Pregleda: 89
Poslednja izmena:
Ništa epohalno.
Meni je 7h sot maltene standard, kad sam na lte onda bude oko 6h.
Šta ti je sa navigation bar-om?
Kako uspeš da potrefiš dugme koje ti treba? :)
 
7h sa 2 dana koriscenja, igrice, benchmark, heavy use, 100% osvetljenje i ostane ti 20% baterije na defaultu? pali babu da ti strika najke :D moze default SoT 7h ko batak na 30% svetlo i da ti ostane >5%, standby ~15h...

i naravno da nije epohalno, 10% baterije sam izvukao uz malo bolje performanse + telefon ladan ko zmija... win win win

@epohalni choby

sta si ti sine ocekivao, 50% bolju bateriju bez UC, 50% vise performansi bez OC... javi i meni kad to postane moguce :D
 
Poslednja izmena:
Ajde momci dosta pravite zazubice nama iz samsung "mini baterije" tabora ...
 
Nije to nista sto se baterije tice.
Sto se tice Sot letos sam imao 9h i 25.min dok sam se taj dan dopisivao ko lud na viberu. :)
A inace,u eva navrata mi je baterija drzala preko punih 3 dana sa oko 6h Sot (e to se zove trajanje [emoji41] [emoji3] )
 
jeste vis svi grupno maloumni? ja poredim SVOJE rezultate, znaci moj pattern koriscenja vs moj pattern koriscenja, sto je opet daleko od egzaktne nauke ali je kao blizu, bar su setovanja i sam hardware identicna ako usage nije..,.

prezvakali su ljudi na xda ovu temu x puta ali nekima ne dolazi do mozga ocigledno sem ako ne koristite skriptu za test nece vam dva dana biti ista nikad a pogotovo ne moze da se poredi "moj sot vs tvoj sot"... evo ga blue moon izvukao 9h samo vajber i verovatno min osvetljenje i pored tih 9h imao je jos 2-3h standby, sigurno nije imao 9h sot, 3 dnaa koriscenja i ostalo mu 80%, ajte molim vas... ko deca ste, moj tata jaci od tvog tate...

a izgleda da malo vas pukne i neka ljubomora, sta li je... batak kaci prosecan battery usage svaki drugi post, niko nije postovao "epohalno"... evo njegov usage vs moj usage sijem ga za dan standby i 17% baterije, isti SoT... "epohalno"
 
Poslednja izmena:
Mogao bi da izbegneš vređanje ako nije problem.
Druga stvar, ti si došao da se hvališ baterijom, neki komentar si morao da očekuješ.
 
u pravu si za vredjanje, grupno izvinjenje.

ali imate strasno losu percepciju, kod vas ili se neko hvali il se zali... objektivno izlaganje, diskusija, resavanje problema i unapredjivanje ne postoje...

"kamera je ******" - booooo tuzibaba
"napravio sam neke optimizacije" - showoff snob, hang him

jesus... niko nije imao komentar "kako si koristio", "sta si menjao", "ovaj google services ti izgleda jede malo vise, moze to i bolje", etc... jedan konstruktivan komentar nema...
 
Poslednja izmena:
Sta je, nisi UC-ovao :D ?

Vidim 100% osvetljenje kada si igrao igre. Koliko si igrao i sta :) ?

Wifi only + 2g bez data ili? Gps on ili off? Da li je to sve u outdoor uslovima?
 
Xposed? Amplify? Greenify? Ako nisi probaj s obe app i npr smart network dosta mi je pomoglo na s6. :)
 
Sta je, nisi UC-ovao :D ?

Vidim 100% osvetljenje kada si igrao igre. Koliko si igrao i sta :) ?

Wifi only + 2g bez data ili? Gps on ili off? Da li je to sve u outdoor uslovima?

nisam UC, nastelovao sam guvernera tako da za loading burstuje kad jelte moze to i da iskoristi a posle kao drzi sweet spot tj rampuje manje... probacu i UC da vidim dal je znacajna razlika ali nasao sam izuzetan source u medjuvremenu na xda http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2768979 totalna in depth analiza i izgleda da se UC najmanje isplati ako se skine temp UV, eto pogledajte stavku po stavku, ja otp dobijam slicne rezultate...

takodje overite ovo http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2776605 i ja sam sinoc nabio 10gb 4k file, telefon 68C, nema throtla... jeste da je "zima" ali u kuci sam snimao...

dalje, kernel ima skroz dobra podesavanja za ekran, true rgb kanali (ne white balance), contrast i brightness (opet ne backlight nego sam brightness ali takodje ne tako dobra implementacija, za mala stelovanja je super), saturation, etc... ekranu zaista malo stelovanja fali da zablista, siguran sam da su svi ovo primetili...

sto se usagea tice, uglavnom je u zatvorenom (pos'o kuca) ali ni u jednom trenutku auto brigtness nije ispod 40-50%, na poslu sigurno vise... prebacim ga na manual 50% ponekad i ne promeni se nista uglavnom, tu je...

igrao sam fallout shelter jedno 2 sata sigurno, posle ovog guvernera sama igrica se ne pojavljuje u potrosacima a radi identicno, ranije je sigurno ona sama gutala 6-9%, vidi se razlika definitivno...

wifi + 3g tj wcdma prefered, mislim da nigde nije 2g, lte mi nesto nema poentu za surf a i telenor *beep* naplacuju 350din mesecno lte, skroz su low al ajde... gps vidi se sa grafika da je off :) i jedino je mail na auto syncu sve ostalo manual



Xposed? Amplify? Greenify? Ako nisi probaj s obe app i npr smart network dosta mi je pomoglo na s6. :)

e za ovaj amplify nisam znao, moracu da overim, doduse i stamina mode se ponasa kao greenify, more or less...
 
Poslednja izmena:
Pa ako vidis napredak u bateriji onda je svakako dobar tweak.
 
I meni se cini da je jaci zvuk bio na kit katu,mada mozda su nijanse samo u pitanju(subjektivan osecaj).
 
Nazad
Vrh Dno