Šta je novo?

Sony Xperia ST25i - nadogradnja na Jelly Bean

BFuser

Cenjen
Učlanjen(a)
20.07.2012
Poruke
217
Poena
169
Imam Sony Xperia ST25i, Android verzija 4.0.4, firmware 6.1.1.B.1.89 i zelim da nadogradim na Jelly Bean. Kako to ide, korak po korak? Ako moze neko da objasni ukratko na nasem jeziku, sta mi sve treba za to...
 
Ima li nekoga da mi kaze kako da uradim nadogradnju? Znam samo da promenim firmware i otkljucam bootlader pomocu FlashTool.
 
Idi na XDA-dev ima tamo.
Ja sam koristio Jelly Bean na xperiu U.. Preterano lose radi, koči, slobodna ram memorija ne postoji!

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Svejedno, mene ipak zanima nadogradnja na Jelly Bean pa ako neko moze da ukratko kaze kako se to radi?
 
Ostali telefoni nxt 2012 serije su radili dobro na 4.0.4 (XS/Acro/XT.. dual core soc i 1Gb rama), apdejtom na JB neki su dobili ocajan call lag problem (XP) dok je generalno vazilo da svi ti uredjaji rade malo brze i fluidnije ali XP su zakopali sa tim problemom pa su korisnici morali da menjaju kernel (+ stock JB) i izvode slicne egzibicije.

XU je nazalost raspad (slab soc, malo rama + losa optimizacija softvera). Tesko da radi bolje na JB.

Vreme je za neki noviji uredjaj a za primetan apgrejd u odnosu na XU ne treba mnogo para..
 
Nazad
Vrh Dno