Šta je novo?

Sony Playstation 3 - opšta diskusija i blic pitanja (II)

Samo da rodiš drajvere za nju...
 
Pa Cveja je pricao da idu drajveri uz kameru...
 
Ne idu uz kameru, ali postoje. Uz kameru dobiješ Eye Create (program od 9mb na bluray disku). Program skineš sa PSN i disk baciš a ostaje ti kutija. :)

Ja sam na 32bit Visti koristio kameru. 640*480@60 fps izuva. Tek 320*240@125 kako dobro izgleda... Čak i mikrofon radi bez problema.
 
Ok videcu za kameru sta mi je ciniti.
Nego jel ko imao priliku da isproba neki LED monitor sa konzolom ? Jel bolja slika nego na LCD monitorima ?
 
gde ima ovo da se kupi? :)

26905980.jpg
 
kad je pokvaren laser na ps3 jel se moze ici na network ,skidati psn igre i demo-e
 
Sto ne bi moglo ? AKo ti laser ne radi samo ti nece citati diskove i to je to.
 
veliki problem

molim vas pomozite!

svaki put kada ubacim igru da je prvi put instalira, PS3 mi prijavljuje da "HDD has insufficient space. You need blahblah. Please create some free space and try again".

Kada odem na system setting i na system info, kaze da imam 64GB slobodno od 74GB.

posto sam sejvovala sve "saves" na USB, formatirala sam HDD, nije radilo. Onda sam restore factory settings, opet (i dalje) ne radi.

Stvarno ne kapiram sta se desava!

Da li bilo ko moze da mi pomogne:

- bilo da mi objasni sta se desava, da li sam mu nesto limitirala, a da nisam nameravala
- da mozda pretpostavi u cemu je zapravo problem
- da me uputi na sajtove za retarde u koje ocigledno spadam, da probam sama da nadjem.

sama sprava je od pre godinu dana, ali je zbog selidbe i jos nekih nepredvidjenih okolnosti stajala neupotrebljavana do pre nedelju dana, kada su instalirani R&C i Prince of Persia.

sada je sve potpuno prazno i resetovano, a on mi i dalje prijavljuje da nema 420 MB za incijalni setup... znaci, ne verujem ://

hvala vam :)
 
Bas cudno zvuci, jel neka novija igra u pitanju? Mozda da probas da skines najnoviji firmware (sa playstation sajta mozes, ako ti PS3 nije povezan na net, pa prebacis na flash). Verovatno postoji neko logicno objasnjenje, ali u svakom slucaju je pozeljno da imas najnoviji firmware pa probaj za pocetak tu varijantu..
 
Da li je u pitanju Rachet & Clank: Tools of Destruction?

Ako je to u pitanju, rešenje je da se ili downloaduje nekoliko demoa sa PSNa ili da se obrišu u vrednosti od 500MB tj. bilo koji sadržaj u toj vrednosti (mp3 recimo). Imao je moj drugar isti problem pa smo ga rešili tako što smo skinuli jedan poveći demo i onda mu se nije javljala ta greška.
 
Poslednja izmena:
Ako se dobro secam, resices problem tako sto treba da kopiras bilo kakav sadrzaj na hdd. Znaci prebaci na primer jedan DivX na PS3 hdd i trebalo bi da instalacija prodje bez problema.
 
Ok, privremeno sam resila problem tako sto sam formtirala HDD ostavivsi 10giga za "other OS" (do tada mi je bilo namesteno "all za psn3"). Igra je bila R&C, da, ali ne ToD, vec Quest for Booty.

Da odgovorim na pitanja: firmware je bio updated, nisam imala bilo koji demo niti bilo kakve mp3s niti divxe, sto mi se i cini da je Zero u pravu, i da je to i bio problem. probacu ponovo da obrisem sve pa da vidim jel opet nece hteti.

hvala na pomoci :)
 
nisam imala bilo koji demo niti bilo kakve mp3s niti divxe,

Nije bitno jesi imala ili ne pre toga. Poenta je da u odnosu na trenutak instalacije dodaš ili obrišeš 500mb sa HDDa.
 
Nije obavezan, a i nema nista konkretno..
 
pitanje:jel potrebno ps3 povezati na lupam adsl da bi mogao da skidas psn igre i demoe i jel skidanje npr uncharted 2 demoa besplatno
pozz
 
pitanje:jel potrebno ps3 povezati na lupam adsl da bi mogao da skidas psn igre i demoe i jel skidanje npr uncharted 2 demoa besplatno
pozz

Pa kako ces da skidas ako nemas net na Soniju ? :D Putem satelita ? :p
 
I za satelit ti treba net... Bar za onaj koji se obicno koristi... DL ide preko satelita (ionako je jednosmerno) dok preko necega moras da saljes potvrde da si skinuo... Ili da odaberes sta ti treba pa da ti to satelit odjednom strimuje... Nije losa ideja (cak sam je i probao dok je dialup bio jedini nacin povezivanja) ali totalno nema smisla danas...

Naravno moze i da ima dvosmernu vezu sa satelitom ali to je lupanje po usima :)
 
Da iko zna kako dobiti nas titl na HD filmovima ? Kad se gledaju preko PS3 media servera.
Pitao sam vec, ali niko da pojasni....
 
Vrh Dno