Šta je novo?

Sony Playstation 3 - opšta diskusija i blic pitanja (II)

Ako ti je PS3 podešen na 1080i/p a igra podržava 720P, bez obzira kakav je tV, PS3 će prikazivati 720P a TV nek se snađe...

Meni je podeseno da PS3 automatski podesava rezoluciju, pa tako u KZ2 prikazuje 720p , i tv se prebaci u 720p ( u gornjem levom uglu mi to ispishe ) , a kako onda u MGS4 TV pokazuje 1080i ? I ako na kutiji od MGS4 stoji 720p?

TV mi podrzava 1080i


Da li bi trebao da ugasim da sony uopste moze da pushta 1080i.
 
MGS 4 podrzava 480p, 720p, 1080i, 1080p. Evo citam sa kutije.
 
isto tako recimo na obicnom izdanju killzona pise 1080i a na limited pise 720p :S
 
MGS4 nije 1080p. Posto milan ima 720p televizor, najbolje je da na PS3 ugasi sve osim 720p. Da ima Full HD televizor pa bi mogli da diskutujemo da li je bolje 1080i/p..
 
Poslednja izmena:
a jel RGB full range(HDMI) stavljate na full ili na limited?
 
A kako ja treba da podesim na 2032MW koji je LCD TV Monitor? U koju grupu on spada?
 
Pa na monitorima je slika dosta tamnije, tako da probaj sa ukljucenim Limited. Meni na LCD TV-u je na full jer je na Limited strasno bela i isprana slika.
 
Pojavila su se 2 nova demo-a na Store-u. Ghostbusters i Fuel.
Bas me zanima kakvi su Isterivaci.
 
A mene zanima da mi vi mene kazete jel ce u GT5 da bidne motora??? :D
 
Mislim da skoro pa milion posto da nece da bidne :D
 
Poslednja izmena:
Zna li neko sta se desava ako izbrisem Frienda sa PSN-a, da li taj korisnik mene vise ne vidi ili samo ja njega?
 
pa pise na Sonijevom sajtu. Mozda zavisi od TV-a,do TV-a, znam da je meni mnogo ocajna slika na Limited. Sve deluje isprano.
 
Mislim da skoro pa milion posto da nece da bidne :D

Moze lako da se desi, Yamauchi je vishe puta to pomenuo kao mogucnost, a s obzirom da se skoro nishta ne zna o GT5 vec godnu i po dana, i verovatno se nece znati do pred izlazak, ne bi me chudilo.

Oni vec imaju modele motorcikala iz Tourist Trophy-ja, iste staze se koriste, samo treba da naprave novu fiziku i zvukove.
 
Pa setimo se samo GTHD-a.
Slike govore same za sebe i cinjenica je da su u poslednjem trenutku resili da ih izbace iz Prologue-a.
Tako da postoji velika verovatnoca da ce ih ipak biti u konacnoj igri, pitanje je samo kako bi podelili voznje, Kaz je vec izjavio da je ono sto smo videli u E3 trejleru samo jedan mali deo onoga na cemu rade...
Zivi bili pa docekali TGS :D

gran-turismo-hd-20060508080323001.jpg

GTHD_menu_crs_selection.jpg
 
Nek se drze onoga sto je moguce simulirati :)
 
Problem je zbog kontrolera, volanom nije bas normalno voziti motorcikl:) sreca pa me oni uopste ne interesuju:)
 
Zasto do sada nismo videli nijedan remake neke od najboljih igara sa PS 1 ? Ja bi prodao dusu djavolu za RE 1,2,3 , MGS 1, Dino Crysis, Twisted Metal. Zar oni ne kapiraju da bi ovako sa najmanje napora zgrnuli brdo love ? Evo sad sam odgledao ceo Walktrought Metal Gear Solid Twin SNakes sa Gamecube-a, i izgleda stvarno odlicno, kao MGS 2&3 za PS2. Da ne pricam tek kako dobro izgleda Resident Evil Remake. Znam da ovo moze na PC-u da se igra, ali nije to to.
Kako je Dzordz Lukas digitalizovao Star Wars, prva 3 dela (tj sad su zadnja 3 dela) i zaradio oko 300 milion po bioskopima sirom sveta.
 
Poslednja izmena:
A shta ce ti remake, ti igrash grafiku ? :)
 
Sto da ne, i ja bih voleo da odigram remake re 2 a bogami i trojke uradjene onako u old school fazonu kao remake keca za Gamecube. Ali niti bi se to prodavalo danas u vreme KZ2 i Gears tipa igara niti je capcom verovatno zainteresovan za tako nesto.
 
Nema šta, psihoyua za precednika cele Sony korporacije :)

@driver: Nažalost, ova PS3 generacija bez grafike kao i da ne postoji...
 
A shta ce ti remake, ti igrash grafiku ? :)

Kako sta ce mi remake ? Ja obozavam RE serijal, i pokusao sam da igram RE 1 na PS 3, i ne da je igra ruzna, glasovi ocajni, prosto takva igra zasluzuje bolje. Zato cu sa novim PC-em da je igram preko emulatora. Nije meni presudna grafika, ali brate sto ej ruzno, ruzno je. Oces da kaze da nije RE 1 grafika tuga za danasnje doba ?
Zar bi ja igrao ove zime MGS 2 i pre 4,5 god MGS 1 da mi je presudna grafika ? Mislim svi mi volimo dobru grafiku, najvise za FPS igre,ali meni nije presudan faktor, sto ne znaci da nemam prag tolerancije.
Pa Dodatac moguce da si u pravu, da pored trigger happy klanica, sto je i RE 5 se ne bi niko hteo uvatiti igre gde treba malo i mozak upaliti i namuciti se da je predjes, da pazis na svaki metak i slicne stvari koje cine igru teskom.
Kako su mogli da urade remake za GC obe igre (po meni najbolje na PS1) ? Nintendo im dao pare i rekao pravite, i igre se prodale u milionskim tirazima ? Eto dokaza da bi remake isao kao alva. Sto se sad svi palimo na mini igre koje su delom remake starih igara sa Amige i drugih sistema koje ste vi igrali kao klinci ? Ja sam kao klinac razbijao Mortak Combat, Aladina, Lion King, na Segi, i secam se bre da su igre bile strasno teske, nisam siguran dal je to imalo veze sa mojim godinama, jer znam da su se i ovi stariji mucili da predju te igre. Alo bre sta je sve trebalo stikati za brutality u MK ? :D
Mislim da je samo pitanje vremena kada ce neko zapoceti trend remake-a najboljih PC i PS 1 igara. Samo da nanjuse lovu. :bottle:
 
Poslednja izmena:
Kako je ovo moguce? Time Zone mi je podesen na GMT +01:00 Belgrade. Kada podesavam vreme putem opcije Set via Internet, ispadne jedan cas ranije.
 
Nazad
Vrh Dno