ShaX_91
Slavan
- Učlanjen(a)
- 24.10.2007
- Poruke
- 445
- Poena
- 320
Pozdrav, imao bih jedno pitanje.
Majka je uzela Sony Bravia KD-65AF8 OLED televizor pre nesto jace od dve godine. Garancija je istekla pre mesec dana i pre 2-3 dana joj se pojavila jedna tanka horizontalna linija celom duzinom ekrana. Nesto nakon toga televizor je prestao da daje znake zivota.
sta bi moglo da bude problem? Da li vredi nositi televizor u servis da se vidi sta je u pitanju? Televizor se trenutno nalazi u Svajcarskoj ali ce ga mozda doneti u narednom periodu ukoliko postoji sansa da se utvrdi sta je problem.
Da li neko ima neku preporuku za servis u Novom Sadu?
Majka je uzela Sony Bravia KD-65AF8 OLED televizor pre nesto jace od dve godine. Garancija je istekla pre mesec dana i pre 2-3 dana joj se pojavila jedna tanka horizontalna linija celom duzinom ekrana. Nesto nakon toga televizor je prestao da daje znake zivota.
sta bi moglo da bude problem? Da li vredi nositi televizor u servis da se vidi sta je u pitanju? Televizor se trenutno nalazi u Svajcarskoj ali ce ga mozda doneti u narednom periodu ukoliko postoji sansa da se utvrdi sta je problem.
Da li neko ima neku preporuku za servis u Novom Sadu?