Šta je novo?

Software za daljinski za Leadtek PVR2000

galisnik

Slavan
Učlanjen(a)
15.02.2006
Poruke
101
Poena
330
Probao sam sa Girderom i uICE, ali nisam postigao ništa. Kako nisu besplatni, ne daju da se skinu plug-inovi za tu karticu (girder), uICE ono sto nudi nije mi nista uspjelo. WinLirc radi samo za specijalne daljince koji idu preko serijskog porta, je l?
Ako neko zna rjesenje za ovu karticu, tj. da koristi na ovoj TV kartici daljinski za Dscaler, Winamp, BSPlayer etc. bio bih mu zahvalan da podijeli sa mnom to iskustvo.
 
Kako se ic senzor kaci na komp?
 
za girder sasvim sigurno mozes da skidas pluginove, posto je shareware, pa im je u intresu da ti daju da probas...
za experta postoji plugin koji super sljaka, pa verovatno postoji i za pvr2000

potrazi poslednji besplatni 3.29b girder i miran si. mani se ovog 4.0

EDIT:
da se ispravim, ne vidim plugin za pvr2000, ne znam da li bi ovaj za eksperta radio i za pvr, ali mozes da probas

ako nece, uvek mozes za cca 10minuta lemljenja i 200din da napravis senzor za serijski port
 
Poslednja izmena:
Samo da potvrdim da je cetvorka dosta iskomplikovana, ja se drzim 3.8.8 koja mi jos nijednom nije napravila problem :)
 
Ništa korisno nisam našao. Čak je Girder plugin za WinFast 2000 Expert nepotpun - nedostaje dll u zip arhivi, pa ne mogu čak ni probati da vidim može li poslužiti.
Ima li neko da mi pošalje nedostajući WFExpert.dll?
 
Poslednja izmena:
ako ti wfexpert ne dolazi uz karticu, onda su sanse da ista od ovoga radi 0... gledao sam na cini mi se girderovom forumu i koliko sam razumeo nije jos niko uspeo da natera girder da radi sa pvr2000, mada lik jedan pravi plugin (googlni malo ili prosetaj po forumu njihovom)

ja bih ipak uvatio lemilicu i odradio posao valjano..
 
ne, girder ce se snaci sa svime sto ti treba... a ovaj senzor slozis u fioku...
naravno to moze ako imas serijskski port na ploci, inace nope..
 
Ali onda moram da isprogramiram sve i za Winfast PVR aplikaciju? A daljinski bar mogu koristiti ovaj, je l da?
 
Sto se tice TV-a, zasto ne koristis leadtek-ov softver? Ja sam skinuo najnoviji (doduse za deluxe) i prezadovoljan sam.
Sto se tice ostalog (winamp, bs,..) probao sam girder jednom(skine se plugin za leadtek) i nije mi se svidelo sto ne mogu u isto vreme da koristim PVR softver i girder, a i suvise su ga iskomplikovali, pa sam sve to batalio
 
vidi i da ti je proradio girder plugin sa pvr2000 opet bi morao da ugasis njegovog wizarda i da napravis kontrole iz girdera za winfast...
buky... mislim nije to za svakog...
 
galisnik je napisao(la):
Ali onda moram da isprogramiram sve i za Winfast PVR aplikaciju? A daljinski bar mogu koristiti ovaj, je l da?
Da, moras, ali to ti je jedno 5 minuta posla.
A daljinski koristis koji god hoces ;)
 
Stvar pogleda ! Ocekuje covek kad vec naprave plugin da naprave i neki default raspored za daljinski kartice za koju je plug in, narocito za software kartice i najkorisceniji software na kompu(winamp, audio seting, media player..). Pa kome se ne svidja da menja ako hoce.
Girder je super zamisljen ali ko ce obicnog (lenjog) korisnika da natera da se cima. Gledam svoj primer!
Tako da kada bi njegovi programeri malo razmislili sta obicnom coveku treba mozda bi i zaradili koju kintu! Ovako " E bah bi se od kosarke leba najeo"
 
Ponovicu... nije za svakog |>> i nema tu sta da se gleda |>>
a ima exportovanih grupa i za winamp i za media player i za 100 drugih programa, samo si verovatno bio suvise lenj i to da nadjes...
audio settingsi se menjaju u zavisnosti od drajvera i nema nade da neko napravi nesto sto bi univerzalno radilo... (mada mi se cini da ima par sistemskih audio komandi, pa moze preko njih)
BTW od lenjosti nema gore bolesti...
 
Ako vam trebaju neki .gml fajlovi, javite mi, pa cu okaciti. Nemam sve, ali znam gde ima ;)
 
Jel moguce koristiti dva daljinca istovremeno, leadtekov za tjuner a dodatni za winamp, bsplayer? I mogu li se dva daljinca koristiti na jedan senzor (preko lirc-a, girdera il nekog drugog programa)?

edit: senzor od leadteka se kaci na samu karticu (tjuner)
 
Poslednja izmena:
Hardverski moze, ali zavisi od softvera, i naravno od frekvencije daljinca ;)
 
Leadtekov software

sad vidim da mogu svu multimediju sa Leadtekovim softwareom da koristim
i prevod divx-a ide jer ima vobsub, znaci imam i daljinski za sve te stvari :)
A kako uskoro planiram wireless tastaturu nabaviti, ni ne treba mi za nesto drugo
 
Nazad
Vrh Dno