Šta je novo?

Softver za kopanje (cgminer, afterburner, teamviewer...)

stavio na default, obrisao bin fajlove, pokrenuo ponovo i evo vec skoro 20 min se nista ne desava!
izgleda da cu se vratiti na guiminer i neku skriptu (za sada)...

Koja grafička je u pitanju?

Je li taj kalroth cgminer 3.7.2 od 24.03 daje nešto više u odnosu na onaj obični 3.7.2? I gde da nađemo onaj kalroth 3.7.3 koji je mighty čini mi se rekao da daje više na hash-a na scrypt?

Taj cgminer 3.7.2 od 24.03 je ustvari 3.7.3

kalroth.png
 
Poslednja izmena:
Fala Paradigma. Nisam siguran bio, ne pokrećem išta što je makar gde skinuto - mora da se pazi čovek. :)
 
Ovako izgleda batch file za 2x7950 + MSI 7850 OC:

Kod:
cgminer.exe --heavy --vote 512 --no-submit-stale -o stratum+tcp://hvcpool.1gh.com:5333 -u WALLET -p VIP --intensity 9 --gpu-engine 1000 --gpu-memclock 1375,1375,1250

A ovako izgleda rezultat:

2x7950+7850.png
 
Jel kopao neko sa SKEIN ili GROESTL minerima? Ako jeste i ima podešavanja za asus 7950 molim neka postavi...hvala..
 
Imam problem sa cgminerom 3.7.2 bilo koji bat fajl kad hocu da pokrenem odmah me izbaci,nemogu ni da vidim u cemu je problem...
 
Otvori cmd pa iz njega pokreni bat, pisaće ti greška
 
verovatno ga bune ove tačke u putanji
obriši putanju i napravi da bude relativna tj da piše samo cgminer --scrypt... itd

i što temp-cutoff na 72?
 
verovatno ga bune ove tačke u putanji
obriši putanju i napravi da bude relativna tj da piše samo cgminer --scrypt... itd

i što temp-cutoff na 72?

Ma problem je sto imam 10/15 bat fajlova i vec 2 mjeseca sve radi ok,danas ne mogu da pokrenem cgminer ni na jednom od tih 10,15 bat fajlova...

Mislis ovako

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
cgminer --scrypt -o stratum+tcp://pool-eu.hash.so:3407 -u jahorina.1 -p 2 -w 256 --thread-concurrency 8192 --intensity 13 -g 2

.....
isto nece...
 
Poslednja izmena:
da nisi ti burazeru obrisao cgminer.exe ? :) ovo ti je neki problem sa fajl sistemom, nije usko vezan za mining

aj ovako, otvori cmd, prebaci se u taj folder gde su ti batovi i otkucaj

cgminer -n

šta kaže output?
 
Poslednja izmena:
Te bat i conf fajlove prebaci u novi folder od novog cgminera pa probaj, vrlo je verovatno da se iz nekog razloga poremetio sam cgminer. Imao sam isti takav problem.
 
Ma problem je sto imam 10/15 bat fajlova i vec 2 mjeseca sve radi ok,danas ne mogu da pokrenem cgminer ni na jednom od tih 10,15 bat fajlova...

Da bi izbegao konfuziju (i eventualne probleme) napravi za svaki novčić po jedan folder (cgminer, karloth ili sgminer) sa specifičnim podešavanjima ( ltc.bat ili max.bat) i prečice na desktop. Ja tako odavno radim, kad hoću da predjem sa jednog na drugi, prvi "ugasim" i pokrenem drugi "novčić" (gde je sve već podešeno), nema traženja i posebnog podešavanja za scrypt, x11 itd....
 
Poslednja izmena:
Nisam imao problema danas . Sad cu da probam da li radi pa javljam . Sta ti se tacno desava ?
Edit: Nece da odradi sign in :S:
 
Poslednja izmena:
Ja sam morao na kraju da ga reinstaliram, odmah je proradio.
 
Mada ne koristim teamviewer u ove svrhe, kod mene uopšte nije bila potrebna bilo kakva reinstalacija.
 
ni meni danas nije radio, ali je prodadio sam od sebe (TW). Nego zanima me sledece, kada imam bekap pool u bat fajlu tipa "-o coinotron.com:3333 -u x -p x -o eu.clevermining.com:3334 -u x -p x" da li je tacan sledeci sled dogadjaja: dok coinotron radi ja kopam na coinotronu, kad coinotron padne on se prebaci na clever, i kad coinotron proradi on se sam vrati na coinotron?
 
Tako je kako si napisao ;)
 
Jel ima neko problem sa TW, da posle restarta, iako su ID-ovi povezani sa nalogom, jednostavno se ne pojavi online komp ? Poludeh više, osmi put večeras čupam monitor sa desktopa da bih podesio tw, uradim kao i uvek, restart i puf, nemaaa...aaaaaaaaaa
 
Da li ti je podeseno u opcijama da ti se tw startuje zajedno sa win-om?
 
Za 2.4 znam da je TV radio nesto kod sebe, pratio sam im twiter.
 
A što koristite Team Viewer, bolje je neki od VNC-a, podesiš jednom i ne misliš ( mislim na virtual server ili kako se u kom routeru zove )
 
Vrh Dno