Šta je novo?

Softver/App za uredjenje enterijera

Jelenaa

Cenjen
Učlanjen(a)
11.02.2011
Poruke
157
Poena
170
Cao ekipo, dugo se videli nismo... 😊
Molim Vas za predloge koju aplikaciju/softver biste mi preporučili za uredjenje enterijera? Idealno bi bilo da ima i ikein (ažuriran) katalog... Da radi na Windows - u ili Android-u... Da, ako vec nije besplatno, ne košta više od 20-30e/one time...
'fala unapred ako neko uopšte odgovori... 😊
 
koristim SweetHome 3D http://www.sweethome3d.com/
ne znam da li ima IKEA-in katalog za isti. mada, javlja mi se da IKEA ima, ili je imala, takvu aplikaciju
 
Aha... Hvala za preporuku, isprobacu...
Znam za njihove planere, ali mi treba nesto sveobuhvatnije...da mogu zidove da namestam, da mogu osvetljenje da regulisem , da imam ceo stan u prikazu, da može moj patern na pločice... itd...
..
 
da mogu zidove da namestam, da mogu osvetljenje da regulisem , da imam ceo stan u prikazu, da može moj patern na pločice... itd...
to može sa spomenutim programom. problem može da bude što se crta u 2D a prikazuje u 3D
 
Ja sam daaavno koristio 3D HOME ARCHITECT ali ne znam da li je i dalje živ :)
 
Hvala vam puno. Što više predloga, pre cu pronaći bas ono sto mi treba... 🤗
Pre oko 4-5 godina sam imala jedan program, koji je služio svrsi bas, međutim teoretske šanse nema da se setim koji je tačno... Svi su fazon 3d/5d i neka rec, sve mi je to isto... 😀
 
Probaj i HomeStyler app, ima i AR opciju, nije bas nepogresivo, ali je bar besplatno.
 
Nazad
Vrh Dno