Šta je novo?

Snow Leopard na AMD

adzo89

Slavan
Učlanjen(a)
03.11.2008
Poruke
163
Poena
319
Znaci interesuje me je li neko probao da stavi snow leopard na AMD procesore, i ako jeste da me uputi kako to da odradim, vec imam 10.5.6 koji radi bez greske...
 
Ma i ja prolazim celu instalaciju sa hazardom ali posle restarta DOWN!!:?>?
 
ja ne mogu ni da pokrenem instalaciju sa hazardom....
 
ima li ko da je instalirao na amd, da moze da pomogne?
 
Jel si probao da potrazish tutorial/pomoc za tvoju plochu/chipset na insanelymac forumu ?
 
A nekom je radilo sa tvojom plochom ? :)

Ako ti je plocha problematichna, morash da nadjesh nekoga ko je to uspeo, i samo pratish tutorial :)

Ili jednostavno predjesh na Intela ko sav normalan svet, pa instalirash Retail :)
 
Znaci interesuje me je li neko probao da stavi snow leopard na AMD procesore, i ako jeste da me uputi kako to da odradim, vec imam 10.5.6 koji radi bez greske...

Ako si mislio sa 3850 iz potpisa, to odma da ti kazem nece da moze.:)
 
Nemojte da se majete time. Likovi su instalirali Snow Leopard na Amd, ali potom mnogo problema, mnogo software-a bugovalo jer je dizajnirano da radi na Intel-u. Nije finta samo da se go sistem instalira.... Ko oce Hackintosh mora imati kasvetan hardware! Nece slonce u lonce.
 
Nemojte da se majete time. Likovi su instalirali Snow Leopard na Amd, ali potom mnogo problema, mnogo software-a bugovalo jer je dizajnirano da radi na Intel-u. Nije finta samo da se go sistem instalira.... Ko oce Hackintosh mora imati kasvetan hardware! Nece slonce u lonce.

... a ja sam mislio da su X86 instukcije svuda iste ;)
 
Verovatno su bio neki problem sa drajverima, koje mac os nema za amd chipsete i sl...
 
Ne znam sta je tacno, ali znam da sam citao da je lik rodio mecku dok nije instalirao SL na Amd, samo da bi zakljucio da gro stvari ne radi kako treba... Ako je samo do x86, a one su iste, aj izvolte instaliraj na AMD... :p
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno