Šta je novo?

Sniper Elite - Nazi Zombie Army 2

B-ZiGER

Slavan
Učlanjen(a)
29.08.2007
Poruke
2,309
Poena
379
Jel neko igra ovo??? Ja sam se zaludeo totalno. Jedna od boljih igrica za one koje imaju skupe miševe ;)
 
Ovakve igre stalno pljuju ovde na forumu, iako većina te nije ni probala igru, a oni koji jesu probali su pirata. Ono što je bitno je da je igra za 4 igrača coop. Inače uzeo sam prvi deo igre, i meni je zabavno
 
Slažem se,tako su popljuvali i Sniper elite 2, a igra je odlicna,posebno multi. Verovatno što nije sveopšte klanje kao BF3, ima sporiji tempo,traži strpljivost. Nema Rambo stila, odmah se popije metak
 
Igra cale, kaze da drzi paznju. :D
 
Veoma zarazna i zabavna igra čak šta više vrlo teška igrica. Gotivno mi je to što traži baš preciznost pri snajpovanju za head shot ali kada se uvežbaš počinješ da praviš MULTI Head shot :)
Jedino me smaralo ono . kada prati metak u MK stilu pa sam to smanjio na minimum inače gotivno je prvih par puta posla usporava gameplay.
 
Igrao sam je sinoć i moram priznati da igra nije ni malo naivna, jer je igram na Xbox-ovom džojpedu (na normal težini doduše), ali mnogo dobro dođe za generalno vežbanje preciznosti/snajperisanja. Nazi zombija ima ko ladne vode, odmah te uoče i kreću ka tebi, tako da treba biti dobrano precizan, a i brz na okidaču. Grafika je sasvim zadovoljavajuća, sama igra teži oko 4GB i od mene dobija toplu preporuku za sve koji su fan-ovi serijala, a i zombie igara generalno :)
 
i ja da se pridruzim preporukama, sasvim solidna igra. Da CTRL je majka u igri.
 
Nazad
Vrh Dno