Šta je novo?

Sniper Elite 3

Meni na toliko radi SE 2... 30-40 fps na high. Ali je engine dobro uradjen, animacija je tecna i igra je fluidna i na dosta niskim fps-ovima. Verovatno je tako i ovde jer engine je recikliran. Jel kupio neko igru i probao multi?

SE 2 sam probao 3 razlicite razlicite instalacije i svaka zestoko brljavi na mom kompu, ne znam sta je to, ocigledno neki problem sa drajverima i 5850 jer sistem radi normalno kao i sve druge igre. Podesavanja od low do max, 1680x1050 - igra izgleda isto tj uzasno i u vga rezoluciji iako pise da je sve podeseno na max. FPS 90+, nema sanse da nateram igru da promeni rez. i sve na ultra. Jos se desavaju i neki tripovi pa igra ume i da zakuca.

Al' nema veze, tu je SE3, samo jos da stigne iz RU :d
 
Emix Jesi probao da stavis na najnovije drajvere al ne beta? Mozda te zeza neki proces u pozadini, a mozda je vreme i da menjas graficku...
 
Poslednja izmena:
SE 2 sam probao 3 razlicite razlicite instalacije i svaka zestoko brljavi na mom kompu, ne znam sta je to, ocigledno neki problem sa drajverima i 5850 jer sistem radi normalno kao i sve druge igre. Podesavanja od low do max, 1680x1050 - igra izgleda isto tj uzasno i u vga rezoluciji iako pise da je sve podeseno na max. FPS 90+, nema sanse da nateram igru da promeni rez. i sve na ultra. Jos se desavaju i neki tripovi pa igra ume i da zakuca.

Al' nema veze, tu je SE3, samo jos da stigne iz RU :d

Zanimljivo, meni bolje radi trojka od dvojke, veci frejmrejt imam. Ladno imam oko 60 sve na high sem AO. Na dvojci bih imao 35. Dobra je igra, sasvim dobra (bar prvih sat vremena). Ne igrajte je na najlaksem niou tezine
 
Pa najnoviji su a nisu beta, napisao sam imam najnovije zvanicne.

Ne moram da igram na Ultra, nije neka lepota od igre u svakom slucaju, tako da mi je svejedno. Mislim da su ova podesavanja skroz ok za i3 i 6850 ali mogla je malo bolja optimizacija da bude.
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo, meni bolje radi trojka od dvojke, veci frejmrejt imam. Ladno imam oko 60 sve na high sem AO. Na dvojci bih imao 35. Dobra je igra, sasvim dobra (bar prvih sat vremena). Ne igrajte je na najlaksem niou tezine

Pa ko jos igra bilo sta na najlaksem podesavanju? :) Aj nekada kad su igre bili dosta teze pa da se igra na normal.
 
imam uglavnom 50tak fpsa prosek, za sad, na pocetku, sa nasviranim supersamplingom.Dosta bolje izgleda od dvojke i to ne govorim iz secanja, vec zato sto je imam instaliranu.
 
Imam ovu verziju
Sniper Elite 3 +4DLC [RUS|ENG|Multi8] [L|Steam-Rip] (2014)

Instaliram kao eng ali ne vredi, uvek je na ru. Moze li na neki drugi nacin da se promeni jezik? Probao sam instal. vise puta, ne vredi.

Igrao sam 5 min na ru, cisto da vidim kako sve to izgleda. Nisam nesto odusevljen, mislim da je SC blcklist bolje odradjen u svakom smislu a radi duplo bolje. Ovo 1680x1050, ultra i bez supersamp. ima bednih 30 fps ali uz padove na 20 (sa max SS 5-10 fps), slicna situacija je i na high presetu a medium ima 90 fps :d Optimizacija je losa a cak i na ultra igra izgleda samo prosecno. SC BL izgleda u najgorem slucaju isto a na max sa AA sam imao 50 fps.

Dobro, nije problem da igram i na medium ali je ovo smesno.
 
Pa sta je 16 giga leba mu :) Mozda ce staviti ultra next gen teksture :D ne znam sta ima da ispravljaju toliko...
 
Gledajući klipove podsjeti me na H&D2 i pustinju, morat ću je opet instalirati.

 
Ne znam kako je stanje sa AMD-om ali vidim da kukate, sa nvidijom radi savrseno s jednom 680 je moguce igrati na max 60 fps bez ssaa sa dvije cak i sa 4x ssaa radi bez greske. A inace igra mi je se veuma dopala pew pew :d
 
sa nvidijom radi savrseno s jednom 680 je moguce igrati na max 60 fps bez ssaa sa dvije cak i sa 4x ssaa radi bez greske.

Igra tako prosecno izgleda da bi trebala da radi na ultra na 5770 :d :d a u stvarnosti na medium imam 90 fps a high/ultra oko 30-35 fps (nebitno koje od ova 2 podesavanja) ali uz random drop na 20, neigrivo je.
Vec sam pomenuo da graficki slican SC BL na mom kompu radi sa 50 fps, sve na max i sve popaljeno ali bez ms/ssaa nego uz fxaa. Cak i izgleda bolje u svakom mogucem smislu a radi duplo bolje.

Klasicno djubre sto se optimizacije tice a i sam pocetak igre ne obecava, posebno ono genericko prstanje koje treba da simulira ratno stanje :d bukvalno je odradjeno na nivou od pre 10 godina.

Samo nemoj da se javi neko sa sli gpu od 600e i da kaze kako je optimizacija odlicna jer ima 50.2 fps, ovo bre izgleda kao igra iz 2006 a zahtevnija je od svega sto sam probao do sada.
 
Poslednja izmena:
A jel se ovde na kraju ubija Romel kao Hitler u dvojci ???
 
Obrisi post ili stavi u spoiler pre nego sto jos nekima pokvaris trip igranja :) :d :d
 
hsv.stoned sta bi rekao za WD i wolf onda sto se tice optimizacije.
 
Poslednja izmena:
WD sam probao, bolje da nisam :) Losa optimizacija a sve ostalo mi je mnogo dosadno i brzo sam batalio.
 
Ja sam veoma zadovoljan sa optimizacijom ovog naslova,bez SS ide glatko i lepo izgleda!WD me nije privukao uopste,igrao sam nekih 2 sata i batalio!Ovo mi vise "prija" barem za sada!
 
Ma pustite stondiranog, mraci svaku igru koja mu ne radi kako treba :D nego, jos nema multi gameplay na YT, jel naisao neko na neki?
 
Ma pustite stondiranog, mraci svaku igru koja mu ne radi kako treba nego, jos nema multi gameplay na YT, jel naisao neko na neki?

Nemam ja nikakvu frku da igram na medium podesavanjima ako treba ali evo Crysis 3/BF4 koji izgledaju 10x napucanije i tope hardver predjoh na medium/high (bf4 skoro sve na high) podesavanjima sa 50-60 fps u proseku, bez *****skih fps dropova ;) Primer SC BL na max. sam vec naveo. SE3 sam podesio tako (medium-high) da imam 40-60 fps ali sta to vredi kada igra pati (bar na mom kompu) od random fps dropova na 20-25 a to je neigrivo. A kao ''bonus'' izgleda kao igra od pre 4 godine, realno. Primetio sam da uopste ne opterecuje mnogo ovaj stari procesor, samo ima neki problem sa gpu optimizacijom, bar sto se starijih amd tice ali kao sto rekoh, ako c3/bf4 i 90% novijih naslova rade normalno i na visokim podesavanjima morala bi i ova boza.
 
Poslednja izmena:
:d

[YOUTUBE]SUrsZtE11h4[/YOUTUBE]
 
Skoro sve reciklirano iz dvojke, cak i zvuk metka, paljbe, eksplozija
 
e ljudi, ko proba sutra ovaj patch, nek javi kolko sredjuje igru
 
Dobra igra, imao sam probleme sa spasavanjem. Stigao do onog tenka, spasao se i kada sam hteo sutradan da nastavim, ja na pocetku misije ?
Uninstall.
 
Skoro sve reciklirano iz dvojke, cak i zvuk metka, paljbe, eksplozija
imaju japanci poslovicu...,,ne popravljaj šta nije pokvareno,,
a tvoja primedba bi se mogla odnosit na 99% igara.....šta si očekivao??zvuk lasera u free cam modu??
 
ljudi jel izasao taj ogroman patch sto ga najavise za danas?
ja sve cekam da izadje, pa da probam igru, ali ako se uskoro pojavi, ce je startujem, valjda moze da se igra ok, majkumu...
 
imaju japanci poslovicu...,,ne popravljaj šta nije pokvareno,,
a tvoja primedba bi se mogla odnosit na 99% igara.....šta si očekivao??zvuk lasera u free cam modu??

1. To nije Japanska vec US poslovica
2. Ocekivao sam drugacije, ne nuzno bolje, iz prostog razloga sto ce vecina igraca koji kupe dvojku igrati i 3. izdanje, samim tim, nije pozeljan deja vu za svaku stvar
3. Sam laser nema zvuk ako mislis na laserski zrak, jer nema ni masu za razliku od metka, vec je najvise nalik na svetlosni talas, nema masu,samo energiju

;)
 
Nazad
Vrh Dno