Šta je novo?

Snimci sa Kamere

Celann

Poštovan
Učlanjen(a)
16.03.2017
Poruke
25
Poena
55
Pozdrav, Dosla mi je musterija u servis sa Memoriskom na kojoj su SWF video snimci koje ne moze da otvori, Uglavnom covek je imao nekog provalnika kog je snimila kamera i ti snimci su mu bitni radi sudjenja, problem je sto su snimci bili na memoriskoj koja je imala problem pri citanju, ja sam ga poslao na tako zvanu forenziku da mu iscupaju te video snimke iz cipa, debelo je platio da bi mu dali sve te snimke na Memoriskoj i snimci su u SWF formatu, receno mu je samo da ode kod bilo koga i da mu convertuju te podatke iz swf formata. Ja sam pokusao par ovih google metoda nisam imao uspeha, koliko sam ja razumeo to je Adobeov format. Da li neko zna kako iscitati te snimke i da li je moguce, olaksalo bi mi pretragu ako vec neko ima iskustva, zamolio bi za malo pomoci :D. Hvala
 
Ili moze online da uradi, npr:


ili preko neke od aplikacija, mislim da je Movavi free a radi super...
 
Videcu da pokusam to preko VLC-A ali problem je izgleda sto ovi iz forenzike sto su cupali te podatke izgleda da nisu uradil nesto kako treba, i cini mi se da fajlovi nisu u funkciji posto sam probao par convertora, i dosta ovih regularnih google metoda nista nije proslo nece da ucita snimak.. mislim da sam probao i preko Movavi ali uvek neku vrstu errora mi izbaci na ucitavanju snimka, zato sumnjam da ti fajlovi nisu dobro vraceni.
 
Vraceni su oni koliko je to bilo moguce ali je najverovatnije toliko osteceno da su male sanse da se oporave.
 
Nazad
Vrh Dno