Šta je novo?

Smuvajte ribu!!!

U Operi mi otvara igru ali ne moze da se skine,
a u IE ne moze da je otvori uopste!!!
Ajde da mi neko poshalje na
[email protected]

Hvala unapred!!!
Uzgred, igrao sam je i smuvao sam je negde oko 55 dana!!!
:hump:
 
dEXE je napisao(la):
Ajde ljudi pokazite se... samo bez laznog hvaljenja :)

Ganguro Girl 1.5 Delux - 1,7Mb

SWF fajl ali ga ne otvarajte u IE nego ga prvo downloadujte...

http://www.angelfire.com/realm/abomb/ganguro_girl15delux.swf

evo i nekih passworda:

tYU2TEb -OR- awWl2hx -OR- t9GJ6Ol -OR- WsKV7z2


PS. nije uopste lako... bas kao u zivotu... O:)


Odradio sve tri.....a ko kaze da u zivotu nije lako?? ,) BTW...igrao sam nekih 4 sata dok nisam sve :hump: :D
 
Najbolji rezultat (sa srednjom):

smuvao - 32. dan
odveo u krevet - 64. dan
 
salels je napisao(la):
Najbolji rezultat (sa srednjom):

smuvao - 32. dan
odveo u krevet - 64. dan

priznaj da i ti nisi mogao da ostavis dok nisi odradio sve tri :D
paljevina, covece... :boom: :boom: :boom: :beat:
 
byMaX je napisao(la):
ma ja sam odustao, bre... Bolje da uzmete onu Lulu 3D, da vidite sta je ... igra :)

:D

Ova igra je uzasna glupost, mislim davati ribi poklone... uvlaciti joj se u dupe... kogod da je pravio ovu igru najstrasniji je papucar, ako on tako zamislja muvanje, propao je :hump:
 
Geek_master je napisao(la):
...



:D

Ova igra je uzasna glupost, mislim davati ribi poklone... uvlaciti joj se u dupe... kogod da je pravio ovu igru najstrasniji je papucar, ako on tako zamislja muvanje, propao je :hump:

hehe...pa to i jeste zamisao igre...dati poklon da bi joj se uvukao u dupe :hump: :D :D :D
 
kalky je napisao(la):
...



priznaj da i ti nisi mogao da ostavis dok nisi odradio sve tri :D
paljevina, covece... :boom: :boom: :boom: :beat:


Priznajem :beat:
 
Ma instalirao sam sve,i macromedia SHOCKWAWE i obican FLASH Player,ali nece bre!NECE!Downloadovo sam ga na hdd,i nemam nikakvu ikonu!Samo pise .swf!Ja uzmem open with probao sam sve sto mi je na hdd od macromedie instalirano,ali ni sa cim ne moze! :confused:
 
Ja sam napravio praznu HTML stranu u kojoj je stojao link na igru (koja je na hdd-u) i kada na njega kliknes explorer otvara fajl ok.
 
Stameni je napisao(la):
Ma instalirao sam sve,i macromedia SHOCKWAWE i obican FLASH Player,ali nece bre!NECE!Downloadovo sam ga na hdd,i nemam nikakvu ikonu!Samo pise .swf!Ja uzmem open with probao sam sve sto mi je na hdd od macromedie instalirano,ali ni sa cim ne moze! :confused:
Otvara se sa IE - znaci "Open with..", pa IE, a ako nece tako otvori IE, pa File->Open->Browse->OK...
Naravno, podrazumeva se da je taj Flash Player koji si instalirao za IE i da je neka novija verzija (6.0 - u suprotnom nece hteti)...
 
Yeah brate,radi.Nego dokle treba da budzim sarm,staminu i ono....knowledge?!Ja to sve odradim do 100-150...i da li treba da joj dajem poklone kada stignem do close-friend?Meni je onda experience 3 i nesto hiljada...i izvedem je tamo da ona pusi tompus,dam joj poklon,razgovaram,slikam je...ali ne mogu nikako da popunim mood do kraja :confused: .Misim nema kiss?Nece kurva! :cuss:
 
Nazad
Vrh Dno