Šta je novo?

Smart watch

Opet pitanje je'l snickers ili twix.

Ja ne bih nijedan.
 
Gledam da kupim apple watch i u zvaničnim radnjama je 66000 din, a na ko 33000. Kako? Jel to neka druga klasa, refurbished ili nešto slično? Tipa za indijsko tržište sa nekim krš komponentama... Ili je sat-sat, nebitno odakle?
 
Nije nikakva druga klasa i slicno, gledaj samo da kupujes od proverenih prodavaca, novo i to je to.
Ja sam tako kupio svoj Apple Watch SE pre vise od godinu dana (razlika kp i zvanicno je bilo nesto oko 20.000)
 
Ima neka fora da imaju neki apple uredjaji za indiju valjda kojima su neke opcije zaključane ili kako već... Daj pošalji mi na privatnu poruku koji je to prodavac. Da vidim šta nudi :D
 
Ja sam kupio AW preko KP, za sada radi bez problema. Dobar deo prodavaca prodaje satove kupljene preko operatera.
 
Ima neka fora da imaju neki apple uredjaji za indiju valjda kojima su neke opcije zaključane ili kako već... Daj pošalji mi na privatnu poruku koji je to prodavac. Da vidim šta nudi :D
Te opcije su zakljucane na osnovu lokacije a ne odakle je proizvod ja mislim.. Kod nas nema onaj ECG i tako neke funkcije ali mogu da se aktiviraju odlaskom do neke EU zemlje.
 
Ok, to sam razumeo. Druga stvar koja me zanima je da li sve poruke mogu da čitam i odgovaram preko sata? Facebook mesenger, viber, sms? Jel sve to radi?
 
Da citas mozes, a odgovaranje mozes voice typing, na seriji 7 imas i tastaturu
 
Seriju 7 i planiram. Nijedan pre sedmice nema tastaturu?
 
Ok, to sam razumeo. Druga stvar koja me zanima je da li sve poruke mogu da čitam i odgovaram preko sata? Facebook mesenger, viber, sms? Jel sve to radi?
Poruke možeš da čitaš preko sata kao i sve notifikacije etc. Ja sam doduše disable sve messengere osim telegrama.

Ako kupuješ AW7 onda definitivno uzmi 45mm model. Na KP se može naći za 380-400eur.

Što se tastature tiče, onda deluje minijaturno. Pogotovo na prvi pogled. Pomisliš da nikada nećeš moći da otkucaš poruku. Međutim, baš solidno funkcioniše. Jako retko grešim prilikom kucanja.

Baterija je onako - može da se izgura 24h, ali budi spreman da ga puniš jednom dnevno.
 
Nazad
Vrh Dno