Šta je novo?

small businesses printer + copy

vkozomar

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2005
Poruke
3,842
Poena
410
Posto smo u fazi nabavke aparata sa potrebom stabilne stampe na A4 ( mozda i A3 ) formatu, + opcija kopiranja.
Uzeli bismo fax posebno ali ako ima pouzdanih Kombi uredjaja sa fax-om poslusacemo savet

Hvala svima sa iskustvom

p.s. eh da ... jedino HP ne dolazi u obzir ;) - lose iskustvo
 
Poslednja izmena:
Onda nek vam je bog u pomoci :p Sem par usamljenih slucajeva (statisticki u okviru ocekivanog broja), sa HP-om imam samo lepa iskustva :)
 
Boja nam ne treba
mrezni prikljucak pozeljan
a mesecni obim je sad tesko odrediti ... :S: ali recimo 10.000 komada

@ falcon

ma imam bas negativna iskustva ... uglavnom zaglavljivanje papira i dezuranje pored istih ...

p.s preferiram Canon i Ricoh za posao ...
 
nebitan ulazni kapacitet
ne mora dupleks - ( pozeljno ali ne mora )
cena do 50 k dinara
Dovoljan i A4 ali bilo bi pozeljno zbog raznovrsnosti stampe da ima A3

Gledali smo jednu Konicu ali nema ADF a mislim da bi za te pare trebalo da ima ... ili ne ...

Kakva su " iskustva u realnom radu " konicinih aparata ?? i samo odrzavanje ...
 
Za te pare moja preporuka bi ti bio Samsung scx-4828fn. Ima dupleks jedinicu, ima adf za 50 strana, maksimalni mesechni obim shtampe od 50 000 strana, velika brzina shtampe, . Garancija tri godine. Sve ovo za cenu od oko 400 evra. Toner za 5000 strana koshta oko 85 evra.

Uredjaj mozhesh da testirash i pogledash u Samsung printer demo centru.
 
Za te pare moja preporuka bi ti bio Samsung scx-4828fn. Ima dupleks jedinicu, ima adf za 50 strana, maksimalni mesechni obim shtampe od 50 000 strana, velika brzina shtampe, . Garancija tri godine. Sve ovo za cenu od oko 400 evra. Toner za 5000 strana koshta oko 85 evra.

Uredjaj mozhesh da testirash i pogledash u Samsung printer demo centru.

Hvala na konkretnom predlogu ;)
 
Nazad
Vrh Dno