GloryHunter
Cenjen
- Učlanjen(a)
- 26.08.2009
- Poruke
- 236
- Poena
- 169
Ok, prvo da se pohvalim - sklopio sam super ATOM 330 platformu u mini ITX kucistu. Sve je super, malo je - WinXP leti, cak pusta i full HD 1080p filmove. U kucistu velicine A4 lista papira i visine 8cm je stala Gigabyte ploca sa Atom procesorom, integrisanom grafikom i IDE hard diskom. Napajanje je ITX od 150W.
E sad, ima mesta samo za slim DVD-RW uredjaj koji sam narucio posle dosta premisljanja i uzecu ga sutra. Elem, problem je u tome sto na sebi pozadi ima standardni SATA data prikljucak , ali ima i 6-pinski manje standardan slim sata prikljucak za napajanje (nije kao standardni za hardove 15pinski).
U prevodu - treba mi ovakav adapter:
Zvao sam brdo firmi, servisera, preprodavaca..da ih ne pisem sve sada ovde - 90% njih nije ni culo za taj adapter. Sve prodavnice koje i imaju dvd slim uredjaje nemaju kabl. Jedino je firma Logo znala sta mi treba i rekla da nisam jedini trazio ali da nemaju. Jedino mi uliva poverenje sto sam nasao na e-bayu da ima da se kupi.
Moje pitanje upuceno svim dobrim ljudima ovde je: da li je neko imao slican problem i ako ga je resio da mi pomogne da nabavim kabl ovde u Srbiji. Ako nije, bilo bi mi korisno da se nadje jos neki 'sapatnik' sa istim problemom pa da porucimo skupa adaptere sa ebay-a i smanjimo troskove i resimo svoj problem.
Otvoren sam za sve predloge i sugestije 🙂
E sad, ima mesta samo za slim DVD-RW uredjaj koji sam narucio posle dosta premisljanja i uzecu ga sutra. Elem, problem je u tome sto na sebi pozadi ima standardni SATA data prikljucak , ali ima i 6-pinski manje standardan slim sata prikljucak za napajanje (nije kao standardni za hardove 15pinski).
U prevodu - treba mi ovakav adapter:
Zvao sam brdo firmi, servisera, preprodavaca..da ih ne pisem sve sada ovde - 90% njih nije ni culo za taj adapter. Sve prodavnice koje i imaju dvd slim uredjaje nemaju kabl. Jedino je firma Logo znala sta mi treba i rekla da nisam jedini trazio ali da nemaju. Jedino mi uliva poverenje sto sam nasao na e-bayu da ima da se kupi.
Moje pitanje upuceno svim dobrim ljudima ovde je: da li je neko imao slican problem i ako ga je resio da mi pomogne da nabavim kabl ovde u Srbiji. Ako nije, bilo bi mi korisno da se nadje jos neki 'sapatnik' sa istim problemom pa da porucimo skupa adaptere sa ebay-a i smanjimo troskove i resimo svoj problem.
Otvoren sam za sve predloge i sugestije 🙂
Poslednja izmena: