Šta je novo?

Slike UnitedLinux-a

Pa da Yast...to je SuSE-tovo maslo....🙂
 
Nema tu sta da smrdi SuSE je dobra firma. Ovo udruzivanje je bas dobar potez.
 
Amon_Ra je napisao(la):
Nema tu sta da smrdi SuSE je dobra firma. Ovo udruzivanje je bas dobar potez.

I ja to kazem. Pod "smrdi" nisam mislio nista lose za SUSE, samo to da oni tamo glavni.
 
Pa da, i treba kada su najveci. Bas bi voleo da taj projekat uspe...
 
Nazad
Vrh Dno