Šta je novo?

slika treperi preko HDMI konekcije ati 280x

Seraph

Slavan
VIP član
Učlanjen(a)
18.08.2008
Poruke
2,380
Poena
380
Malo je komplikovaniji slucaj.
Imam nakacen Sony TV preko HDMI za komp. Nikakvih problema do sada nisam imao, ali ono sto mi se desava je sledece: ako startujem Heroes of the Storm slika pocne da treperi, ili donja ili gornja polovina ekrana. Na monitoru koji je u isto vreme prikacen slika je normalna, nema nikakvih anomalija i slicno. 2D slika se ponasa normalno TVu, takodje probao sam par drugih igara isto ali ne mogu sa njima da replikujem treperenje.
Promena HDMI ulaza na TVu ne otklanja problem. Prilicno sam siguran da mi se ovo nije desavalo dok sam imao win7 (sada sam na 8.1) , tako da je moja pretpostavka je da problem ili u drajverima ili u samom HDMI izlazu graficke.
Neki predlog resenja?
Hvala
 
Podesi GPU-Z ili MSI afterburner u pozadini da radi i da ocitava takt GPU i memorije dok si u igri i dok ti treperi slika. Ima li promena takta GPU ili memorije dok se ovo desava?
 
Ko je proizvođač karte?
 
attachment.php


Pretpostaviću da si se probudio i da još uvek nisi popio kafu.
 
sapphire, ona tri-x varijanta sa 3 ventilatora.
probao sam jos sa Witcher3, WoW i Hearthstone i nigde se ne pojavljuje osim u HotS.
Afterburner ne pokazuje nikakve spajkove i slicno, kao sto rekoh, sve izgleda normalno na monitoru.
 
ATI ne postoji 10 godina ali neki nisu obavesteni o tome :D
 
stare navike tesko umiru :)
moguce da je bug u igri, videcu ako se javi jos negde
 
Nazad
Vrh Dno