Šta je novo?

Slika od projektora puna belih tačkica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gmlale

Čuven
Učlanjen(a)
09.12.2003
Poruke
727
Poena
619
Moja oprema  
Mobilni telefon
063626864
Pristup internetu
  1. Optički internet
Nemam pojma o projektoruma ništa sem da ga povežem. Pogledajte sliku liči kao da su neki mrtvi pikseli ili sl. Pretpostavljam da treba zameniti lampu?
Model je BenQ MP515ST, moguće je da je end of life.
Inače u donjem desnom uglu nije nikakav problem nego je tamni deo od prepreke oja je između projektora i platna.
 

Prilozi

  • projektor slika.jpg
    projektor slika.jpg
    182.7 KB · Pregleda: 55
DLP čip je otišo u večna lovišta.
 
Znaci nije lampa, da li je to popravivo.
 
Jedino zamena DLP cipa, a to se ne isplati. Ovo je standardna boljka DLP projektora.
 
Koliko cenis da bi kostalo ako se radi preko racuna?
 
Nisam cuo da je to neko menjao van garancije. To ti je kao ka ekran crkne na TV-u kosta kao da kupis novi uredjaj.
 
Poslao sam Nepo servisu upit sa slikama, odgovorili su mi da bi verovatno poravka prevazilazila cenu novog uredjaja. Inace kazu prema simptomima da je cip, s tim sto kazu ovaj model ima DMD cip (meni je svejedno).
 
Ima na KP lik koji prodaje i servisira projektore. Ima i gomilu čipova na stanju. Potraži oglas, pa ga pitaj. Možda ti se i isplati.
 
Video sam to ali stvar mora da ide preko racuna i nije mi zgodno da to odradim.
 
Onda kupis novi i ne mislis, pitanje koliko ce trajati posle popravke.
 
Nbavicemo nov projektor samo je pitanje mkoji model uzeti, pretpostavljam da treba uzeti neki sa led tehnologijom. Uglavnom bi se koristio za kancelariju za projektovanje slike na platno do 3 metra. Ukoliko je neko kupio nesto tako i zadovoljan je neka podeli iskustvo.
 
@gmlale Otvori novu temu u podforumu "Šta da kupim?".
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno