Čemu? Pa, da sve bude na jednom mestu. Nisam mislio da pitam da li treba (jer treba!), već samo da li je to u skladu sa Ustavom i Zakonima Benchmarka 😀 Takođe, pitanje je bilo upućeno Upravi 😉
A koja "tema za torrente" postoji? Razmena pozivnica? Tutorial?